Aneta Krejčíková oblékla krajkové spodní prádlo a ukázala své oblíbené pomůcky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
aneta krejcikova
Zdroj: Profimedia

Anetu Krejčíkovou znají diváci televizní stanice Nova, protože dlouhá léta působila v seriálu Ulice jako Gábina. Nyní se věnuje hlavně mateřství, ale také se rozhodla pustit se do boje s tématy, která jsou pro většinu lidí tabu.

Jedním z nich je kojení, nebojí se tak ukázat fotografie, na kterých hrdě ukazuje, jak krmí své dítě. Na svém Instagramu ale ukazuje také jiné snímky, na kterých je někdy zachycena v choulostivých pozicích.

Aneta se upisuje jen firmám, jejichž výrobky skutečně používá

Aneta se na Instagramu svěřuje nejen s osobními pocity, které prokládá fotkami z domova, ale najdete u ní také prostředky a výrobky, které propaguje, ale zároveň je také používá. Využít tak můžete různé slevy například na oblečení.

Nedávno vychválila také ledničku do auta, kterou využívají na svém pozemku, na němž přes léto často stanují. Jak přiznala, při dnešních cenách stavebního materiálu budou pod stanem spát ještě dlouho. Nutno ale dodat, že příspěvku nechybí její pověstný humor.

Inspiruje také mnoho žen, které trápí zdravotní poporodní potíže. Jednou z takových je povolené pánevní dno, které trápí snad každou ženu, která má děti. Sama herečka přiznala, že jí cvičení na svaly pánevního dna nikdo neporadil.

„O tom, že bych měla posilovat svaly pánevního dna, jsem se dozvěděla až tak před pěti lety od svého nynějšího partnera, který je sportovec. Zarazilo mě, že se o tom nemluví, neučí, neví… Jsem vděčná za možnosti neustálého vzdělávání se a je jasný, že máme taky jiný možnosti, než měly ženy před 20 lety.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Krejčíková (@krejcikova.aneta)

Fotografie spíše vypadá, že se připravuje na divoký sex

Ačkoliv se jedná o ryze ženský problém, na fotografii, kterou Aneta zveřejnila, to vypadá, jako by se chystala do postele s partnerem. „Holky, posilujte pánevní dno. Nejenže to funguje jako prevence proti inkontinenci nebo jen jako posílení ochablých svalů po těhotenství a porodu, ale odráží se to i na podpoře břišního svalstva, tedy držení těla a v neposlední řadě, což můžu potvrdit, to radikálně zvýší Vaše prožitky při milování.“

Krejčíková je na fotografii oblečená jen do spodního prádla a kolem sebe má pomůcky právě na posílení pánevního dna. Mnoho žen totiž netuší, že pomoci mohou také venušiny kuličky, které se používají většinou při sexuálních hrátkách.

Aneta představuje pomůcky jedné značky, které jsou přímo stvořené na posilování pánevního dna. Svou zkušenost tak předává dál a je ráda, že s ní souhlasí také ženy, které jí příspěvek komentovaly. I dnes se totiž najdou takové, které se o povoleném pánevním dnu nebo o diastáze dozvědí až v pozdějším věku.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články