Heidi Janků přišla s překvapivou teorií o tom, proč je její píseň Když se načančám takovým hitem

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
heidi janku
Zdroj: Profimedia

Heidi Janků je česká zpěvačka a herečka, kterou znáte hlavně z pohádkových filmů. Jejím neslavnějším hitem je pravděpodobně píseň Když se načančám, která slaví úspěch již několik desítek let.

Jak je ale možné, že i po takové době se těší tak velkému úspěchu? Heidi na to má vlastní teorii, kterou prozradila v televizní show 7 pádů Honzy Dědka. Tuto píseň si podle ní oblíbili hlavně travesti umělci, kteří ji tak rozšířili dále do světa, a díky tomu ji známe ještě dnes.

Heidi písnička nepřipadá sexy, je spíše infantilní

Písnička se objevila v pohádce a i dnes má velký úspěch mezi dětmi i dospělými. Hit Když se načančám je z roku 1986. „Tento výraz do té doby nikdo nepoužíval,“ prozradila Heidi.

Sama ji považuje za infantilní a rozhodně by ji neoznačila jako „sexy“. Co ale podle ní způsobilo, že je tolik oblíbená?

„Nevím, když je nějaký večírek, tak ji lidi hodně rádi zpívají. Ale jsem za to ráda, na rozdíl od některých jiných interpretů, kteří svoje hity nemají rádi, já jsem za ně vděčná,“ řekla Heidi.

„Mám takovou teorii, že ta písnička se stala fenoménem v době, kdy v Československu začínalo travesti show. Protože si myslím, že všichni travesti umělci začínali touto písní, ale nevím, jestli je to pravda. To je jen můj názor,“ uvedla Janků.

Čtyři roky po smrti manžela stále věří na lásku

Dlouhá léta se vedle jejího boku nikdo neobjevoval, ona ale stále věřila na lásku. O svého životního partnera Ivo Pavlíka přišla před čtyřmi lety. Byli považováni za pár, který se velmi miloval, a jejich vztah byl stabilní.

V Show Jana Krause prozradila, že se nechystá nikoho nového nastěhovat si k sobě do domu, ale rozhodně je připravená na lásku.

„Láska je cit, náklonnost,“ romanticky poznamenala zpěvačka. Podle jejích slov projevy lásky nejsou drahá auta ani šperky.

Zdroj: TV Prima, Show Jana Krause

Autor: Raina TomanováSouvisející články