Jitka Nováčková vynesla do společnosti neobvyklé šaty. Tahle barva ještě nikomu tak neslušela

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jitka novackova
Zdroj: Profimedia

Pohledu na krásné ženy není nikdy dost. Proto jsou jistě fanoušci rádi za moderní technologie a především pak za sociální sítě, kde s oblibou nejen české modelky sdílí fotografie z akcí, kterých se zúčastnily. Několik takových se nedávno objevilo i na profilu české Miss 2011 Jitky Nováčkové.

Tato česká moderátorka a influencerka se v roce 2019 stala dokonce vítězkou kategorie Go Global v soutěži Czech Social Awards. Přestože má kariérně poměrně napilno, na své fanoušky a jejich podporu nikdy nezapomíná. Na oplátku za to, co pro ni dělají, s nimi komunikuje právě pomocí sociálních sítí.

Umělkyni, která se podílela například na spolumoderování pořadu SuperStar, znají fanoušci také díky spolupráci s YouTuberem Kovym. Její Instagram je jedna velká fotogalerie, kde si pohled na ni a krásné modely šatů, které prezentuje, může užít prakticky kdokoli.

Fialová je dobrá

Na sérii fotografií, kterou zveřejnila Nováčková na svém profilu, je zachycena modelka v delších fialových šatech, které ji neskutečně seknou, i když je vidět, že některé fotografie jsou momentky. Je to jenom důkaz toho, že tahle kráska nemusí zrovna pózovat, aby jí to slušelo.

„Druhý outfit Fashion Weeku – za princeznu na přehlídku Natálie,“ pochlubila se Nováčková v popisku fotografií a označila také autorku modelů, kterou je Naniche. „Natálie mi poslala na výběr z asi šesti možností a nakonec jsme váhaly mezi světle fialovými a těmito. Líbí?“ zeptala se fanoušků.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JITKA NOVACKOVA (@jitkanovackova)

A zdá se, že odpověď je jasná, protože snad všechny komentáře se shodují na tom, že post české Miss si tehdy před lety modelka zasloužila a i dnes by nejspíš novým modelkám mohla směle konkurovat. Pochvalami se to pod příspěvkem jenom hemží.

Skvělý výběr

Většina fanoušků oceňuje skvělý výběr šatů a také odvahu Jitky Nováčkové, protože podle nich málokomu právě tahle barva tolik sluší. „Viděla jsem celou řadu otřesných fialových modelů, málokomu tahle barva sedne, ale vy v ní vypadáte skvěle,“ píše dokonce jedna z fanynek.

Kromě slov chvály si také za necelých 10 hodin od zveřejnění získala fotografie přes 5500 srdíček a je jasné, že z krásné modelky jdou do kolen nejen pánové. Jitka zkrátka ví, co jí sluší a jaké fotografie svým fanouškům ukázat. Za podporu je šťastná a všem děkuje.

V budoucnu toho tato umělkyně ještě jistě hodně ukáže. V jakých barvách a s jakým modelem se pochlubí příště? Pokud se chcete pokochat opravdovou krásou, stačí zajít na její profil na sociálních sítích. Své fanoušky nechce zklamat a zůstává s nimi tak stále v kontaktu.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články