Kamila Nývltová se ukázala nahá ve vodě. V moři to ale nebylo

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
kamila nyvltova
Zdroj: Profimedia

Kamila Nývltová je úspěšnou muzikálovou herečkou a zpěvačkou, ale dopřává si taky odpočinek. Fanouškům ukázala nahá, jak si užívá francouzské spa.

Kamila se do povědomí fanoušků dostala svou účastí v X Factoru. I když to na první pohled nevypadá, česká zpěvačka má sice krásnou postavu, musí na ní ale pravidelně makat ve fitku. Přitom doma tak ráda peče, a to nejen pro rodinu.

Její nahé tělo se objevilo na Instagramu

Kamila se se svou postavou rozhodně netají a nebojí se svým fanouškům ukázat. Proto vložila na Instagram snímek, na kterém si užívá v bublinkové lázni. I když si prsa zakrývá rukou, rozhodně fotografií zvedla tep všem fanouškům.

Ke svému příspěvku dodala: „Tak jsem se naložila do vany a prý potom budu vypadat na 15náct.“ Zpěvačka si totiž vyrazila do Francie, kde si užívá nejen místní krásy, ale také moře nebo právě wellness procedury.

Komentáře jsou samozřejmě zaměřené na to, že Kamila rozhodně mládnout nepotřebuje. Narodila se v roce 1989, a tak si o nějakém stáří zatím může nechat jen zdát. Hraje především v muzikálech, kde je velmi oblíbená.

Kvůli dietám trpěla psychickými problémy

Lidé se netají tím, že se jim Kamila, především v muzikálu Kleopatra, velmi líbí. Zpěvačka je na snímku výrazně nalíčená, dlouhé řasy dají proniknout jejím očím a klenuté obočí je jejím typickým znakem.

Ke své luxusní postavě se Kamila musela dopracovat. Nedávno přiznala, že měla velké psychické problémy spojené právě s váhou. Vyzkoušela různé diety, ale zároveň dodává, že zdravotní problémy za to nestojí.

„Kolikrát jsem se snažila nejíst, pít odtučňovací drinky a jedla divný tablety… Akorát mi to rozházelo totálně organismus, neměla jsem měsíčky a byla jsem psychicky mimo,“ řekla na jaře pro blesk.cz. Nyní to vypadá, že je se svým tělem spokojená a nebojí se ho ukázat veřejnosti.

Zdroj: blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články