Majk Spirit ukázal svou čistou duši: Řekl, čím se liší od ostatních rapperů a co je v životě skutečně důležité

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Spirit Majk
Zdroj: Profimedia

Majk Spirit má za sebou několik zlomových životních okamžiků. V loňském roce se stihl oženit i stát se otcem. Jeho priority se mu zřejmě trochu pozměnily. K něčemu podobnému vyzval na svém Instagramu kolegy z branže i své fanoušky.

Michal Dušička, který je známý pod uměleckým jménem Majk Spirit, je slovenský rapper. Na uměleckou dráhu se dal v roce 2000 a od té doby je stálicí hip-hopové scény.

Těhotenství a rychlé vdavky

Rok 2020 pro něj byl v mnoha ohledech zlomový. V létě si vzal svoji přítelkyni, modelku ukrajinského původu Marii, se kterou byl teprve něco málo přes rok.

Svatba to byla velice komorní a probíhala v úzkém kruhu rodinném. Bylo to zřejmě z toho důvodu, že nevěsta už byla v sedmém měsíci těhotenství.

Hlavní je rodina

Jejich prvorozená dcera se narodila 1. 10. 2020 v Bratislavě a dostala krásné jméno Aria. Majkovi se tak definitivně změnil život a zřejmě se mu tak pozměnily i životní hodnoty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Majk Spirit (@majkspirit)

To dokazuje i černobílá fotografie, kterou nedávno přidal na svůj Instagram a na které je zachycen v obětí se svou půvabnou manželkou.

Radši charitu místo luxusního zboží

V popisku fotky totiž vyzývá ostatní rappery, aby se přestali vyžívat v bezduchém luxusu a začali svou energii směřovat trochu jiným směrem.

Například se více věnovali rodině a místo drahých aut raději přispívali na charitu, tak jako to dělá sám Majk. Podle něj by měla společnost upravit hodnoty, které bude považovat za obdivuhodné.

Majk Spirit se nejvíce proslavil písněmi Ženy třeba ľúbiť, či Primetime, které má na YouTube neuvěřitelných 37 milionů zhlédnutí. V roce 2014 byl jedním z koučů v pěvecké soutěži Hlas Česko Slovenska.

Zdroj: Extra.cz, Instagram, Super.cz

Autor: Markéta MladáSouvisející články