Nela Slováková se ukázala rybáři téměř nahá. Zpříjemnila mu tím den

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
nela slovakova
Zdroj: Profimedia

Nela Slováková je celebrita, která si svůj úspěch vysloužila jen tím, že se zúčastnila jedné reality show. Vidět je hodně na internetu, dříve byla velmi propírána ohledně svého podnikání s rouškami.

Nedávno se se svým přítelem Lukášem objevila na narozeninách jednoho kasina. Fanoušci i módní kritici jí ale nedali nic zadarmo a pomluvili její outfit. Nutno dodat, že v šedém oblečku bylo vidět všechno. Nela si ale potrpí na extravaganci.

Nela nemá módní vkus, na tom se fanoušci shodnou

Na narozeninách kasina si na sebe oblékla šedý overal, na hlavu nasadila černý klobouk a kolem pasu si omotala ledvinku. Tento model fanoušky šokoval a neváhali si do známé celebritky rýpnout.

„Chudák malá. Krátké nožičky a ještě zářez,“ zněl komentář směrem k outfitu brněnské podnikatelky. „Nela vypadá jak ze seriálu Návštěvníci. Nebo mi taky připomíná nohatého mimozemšťana,“ vypadal další.

Většinou na sebe upozorní nahotou nebo sexy oblečením

Nela se před několika lety zúčastnila soutěže Hotel Paradise, upozorňuje na sebe ale také vystavováním nahého těla nebo právě extravagancí, kterou na sebe obléká. A právě nahý snímek ukázala i tentokrát.

Na fotografii, kterou umístila na svůj instagram, je vystavená nahoře bez, rukou si zakrývá poprsí a popisek je následující: „Dnes měl místní rybář hezký den.“ Komentáře sice byly vesměs pochvalné, protože Nela má krásnou postavu, objevily se ale také ty, které se asi příjemně nečetly.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova)

Občas to vypadá, že ji lidé na internetu sledují jen kvůli tomu, aby jí mohli posílat nevhodné komentáře, které najdete snad u každé její fotografie. Nela možná pomalu upadá v zapomnění a je potřeba o sobě znovu dát vědět.

Jestli je tohle ta vhodná cesta, si ale nejsme jistí. Nutno dodat, že v titěrných červených kalhotkách u vody vypadá Nela sexy a čím méně toho má na sobě, tím je to lepší. Její přítel, se kterým je už několik let, může být spokojený.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články