O Hanu Zagorovou je královsky postaráno. Milující Štefan dojme i vás

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
hana zagorova
Zdroj: Profimedia

Hanka Zagorová se před několika dny zhroutila a musela strávit nějakou dobu v nemocnici. Tam se dostala z nejhoršího a nyní už je v péči svého partnera Štefana Margity.

Štefan je vedle Haničky naprosto spokojený i po těch letech, které spolu strávili. Jeho oddanost a laskavost je velmi dojemná, především co se týče starosti o Haničku písničku. Jeho poslední gesto určitě dojme i vás.

Hanku našli doma v bezvědomí

Štefan Margita o svou milovanou Haničku velmi rád pečuje. Hanku našli doma v bezvědomí a v nemocnici musela zůstat více než 14 dní. Během nich dostala novou krev a teď už je jí mnohem lépe.

Může zůstat v domácím léčení a k její léčbě určitě dopomůže také samotný Štefan Margita, který se o ni postaral. Ukázalo se, že Štefan je vedle Hanky mnohem lepším člověkem a jeho péče o ni je velmi dojemná.

Předtím, než ji pustili z nemocnice, se její manžel rozhodl, že kompletně nechá uklidit celý byt a také nakoupil Hančiny oblíbené potraviny, aby z nich mohl udělat jídlo, na které se velmi těšila.

Hanka miluje obyčejné jídlo

Blesku Margita prozradil, na co má zpěvačka největší chuť: „Hanka má chuť k jídlu a objednala si můj smažený květák s brambory a domácí tatarkou, tak to teď chystám.“ Dá se to považovat jako největší gesto, které může zpěvák udělat.

Stejné jídlo jedl samotný Margita, když spolu s Hankou naposledy telefonovali. To bylo předtím, než došlo k jejímu kolapsu. „Chlubil jsem se, že mi rodina udělala smažený květák, a Hanka záviděla a mlaskala naprázdno. A potom se mi sesunula k zemi,“ vzpomíná Margita.

Dramatické momenty ale oba ustáli a teď to vypadá, že už bude Hance jenom lépe. Hana miluje šampaňské, ovšem na své oblíbené pití si bude muset ještě nějakou dobu počkat. Dokonce musela kvůli zdravotním problémům odložit i několik koncertů.

Nicméně se svými fanoušky je neustále v kontaktu skrz sociální sítě a dává jim najevo, že ji těší jejich zájem.

Hanka je velmi oblíbenou tuzemskou zpěvačkou, která je na scéně již několik desítek let a stále se těší velké popularitě.

Zdroj: Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články