Objevil se dvojník Johnnyho Deppa: V České republice se ukázal Jack z Pirátů

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
jack sparrow depp
Zdroj: Profimedia

Michal Kavalčík je známý komik, který se nebojí přestrojit se do žádného kostýmu. To ukázal také fanouškům na svém instagramu, kdy se proměnil ve světoznámého herce.

Johnny Depp je známý především svou rolí Jacka Sparrowa v sérii filmů Piráti z Karibiku. A právě tuto roli přijal také Michal, které se tak během několika hodin převtělil ve známou celebritu.

Kavalčík pracuje hlavně v rádiu

Michal Kavalčík neboli Ruda z Ostravy je veřejně známá osobnost. Poznáte ho nejen podle jeho pověstného humoru, který nemusí sedět každému, ale dokáže se během několika hodin proměnit v kohokoliv jiného.

Líčení na Jacka z Pirátů trvalo celé dvě hodiny, ale výsledek rozhodně stojí za to. Pochvaly od fanoušků se jen hrnuly, někdo ale také připomněl, že spíše než Johnnyho Deppa mu připomíná Vojtu Kotka, českého herce. Někteří s ním mohou souhlasit, ale ostatní komentáře byly pochvalné a opravdu v něm lidé poznali Johnnyho.

Michal se objevuje na různých akcích jako moderátor, spolupracuje s několika firmami a je známý svými výstřelky. Každé ráno ho můžete slyšet na Rádiu Kiss.

Kavalčíka najdete také v divadle

Pravidelně se Michal objevuje také v divadle, konkrétně ho najdete v divadle Hybernia a Broadway. Rád navazuje spolupráce, takže se na něj můžete kdykoliv obrátit. Často ve svých příspěvcích upozorňuje na různé soutěže.

Michal dříve moderoval pořad Divošky na televizi Prima, kde působil tři roky. Kvůli novému formátu ale musel tento post opustit, protože televize pořad zrušila. Byl věnovaný hlavně videím od televizních diváků.

Fanouškům se teď věnuje právě na sociálních sítích. Vidět ho můžete na různých akcích, které se konají hlavně přes léto. Během podzimu bude figurovat hlavně na divadelních prknech. Ti, kterým Michal jako moderátor chybí, budou vědět, kde ho najít. Ať se vizuálně promění v kohokoliv.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články