Betonové jímky představují ideální řešení ve chvíli, kdy není dostupné připojení ke kanalizaci

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
DomácíKomerční sdělení
betonove jimky
Zdroj: Doin / Shutterstock.com

Řada z nás si řekne, že připojení k veřejné kanalizaci je v dnešní době standardem, ale bohužel tomu tak na všech místech být stále nemusí. Příčin může být hned několik, a to například nedostupnost kanalizace v konkrétní obci. V případě chat se mnohdy stává, že vlastníci nemají ani o připojení k veřejné kanalizaci zájem a raději využijí pro odvod znečištěné odpadní vody právě jímky.

Kvalitní zpracování zaručuje bezpečné použití

Betonové jímky jsou vyráběny výhradně z kvalitních a samozřejmě nepropustných materiálu. Neohrožují tak půdu ani zdroj pitné vody. Dostupné jsou v různých velikostech. Vždy je ideální si předem propočítat, jaký objem jímky pro vás bude nejvhodnější. S tím mohou samozřejmě poradit i odborníci. Pokud se pro její pořízení rozhodnete, můžete využít například dovoz betonové jímky Praha, ale problém nebude ani s její realizací v Brně.

Jímky jsou standardně vyráběny v objemu 4 m3 až 14 m3 a lze k nim dokoupit řadu příslušenství, a to například přejezdové desky či litinové víko. Mnohé vychytávky lze využít například i při jejím vyprazdňování za pomoci tzv. fekálního vozu.

Dodání betonových jímek po celé ČR

Dodání a montáž betonových jímek je možná prakticky po celé České republice, a to v závislosti na konkrétních možnostech a podmínkách dodavatele. Ale věřte, že pokud to bude v aktuální možnostech, budou se vám vždy snažit maximálně vyhovět. V nabídce je dostupný například i dovoz betonové jímky Liberec. Dodání probíhá poměrně rychle a v závislosti na aktuální vytíženosti zhruba do 2 týdnů.

Jímka se může hodit i pokud vlastníte bazén

Betonová jímka se vám může hodit například i ve chvíli, kdy plánujete nákup bazénu Bestway, ale nemáte možnost odvést po sezóně znečištěnou vodu do kanalizace. Tedy např. ve chvíli, kdy váš dům či pozemek není připojený k veřejné kanalizaci. Odvod znečištěné vody z bazénu do jímky tak pro vás může být, vzhledem k obsahu chemických látek v bazénu, ideálním řešením.

Autor: redakceSouvisející články