Horoskop: Je váš přítel v posteli pěkný zvrhlík? Možná za to může jeho znamení

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé vidí dvojsmysl úplně všude. Jiní zase nemyslí na nic jiného než na večerní milování a nemají problém o svých pocitech mluvit na veřejnosti. A přátelé se někdy diví, kde se takoví zvrhlíci mezi námi vlastně berou. Jednoduše hvězdy některým z nás nadělily zkrátka v jistých ohledech trochu bouřlivější povahu.

Pokud váš partner nemyslí na nic jiného než na to jedno, někdy je to možná už trochu otravné. Milování je sice součástí života, ale co je moc, to je zkrátka moc. Navíc, pokud neustále vymýšlí nějaké šílenosti a novinky, ne všechny se musejí setkat s úspěchem.

Jenomže někteří lidé za to zkrátka nemohou. Když vidí pěknou dívku, nedokážou si pomoct a ve své mysli ji pomalu svlékají. Když se jich pak zeptáte, na co myslí, možná budou upřímní, možná ale jen začnou zmateně koktat a pokusí se své myšlenky skrýt.

Štír je milovník

Štír je obecně podle astrologů považován za jednoho z nejlepších milenců. Do postelového propojení se svým partnerem dává maximum romantiky a na žádné velké vášnivé milování ho neužije. Ani navenek se sice neprojevuje jako nějaký zvrhlík, tajně ale doma skládá básně, ve kterých popisuje krásy ženského těla a především krásy jeho propojení s mužským.

Ve skutečnosti má Štír v hlavě velmi často obrázek nahé ženy, ale patří k těm, kteří dokážou s lidmi mluvit a nedávat najevo, že si je představují v posteli. Občas, když pak vypráví své drahé polovičce, že poprvé si ji nahou vybavil už tehdy v klubu, končí to rozchodem.

Střelec, milovník adrenalinu

Střelec je zvrhlík, který nejen myslí na milování kdykoli a kdekoli. Je ochotný se milovat na veřejnosti v parku, v autě, nebo třeba v převlékací kabince. A i když jeho partner možná zpočátku nechce, on je schopný ho svou smyslností dostat a užívat si adrenalinový požitek, na který jen tak nezapomene ani jeden z nich.

Beran si v posteli vybíjí energii

Když má Beran dobrou náladu, na sex ani nepomyslí. Ale pokud je ve stresu, nebo má příliš energie, potřebuje to ze sebe dostat. A v takových chvílích zkrátka potřebuje s někým skončit v posteli. A když nemá jeho drahá polovička náladu, on neváhá najít si za ni náhradu někde v klubu.

Berani často bývají mezi těmi, kteří vyhledávají vztahy na jednu noc, na druhou stranu, pokud jsou v psychické i fyzické pohodě, vydrží bez milování i několik týdnů a jejich partneři často nechápou, kde se v nich ty změny nálad berou.

Rak jako dominantní zvrhlík

Rak rád lidi kontroluje. A když jde o to, co s nimi dělá v posteli, platí to dvojnásob. Raci se nebojí použít trochu toho násilí, aby docílili svého, ovšem samozřejmě vždy jen v rámci předem domluvené hry. Nějaká pouta a rákosky jsou pro ně v posteli na denním pořádku.

Zdroj: yourtango.com, britannica.com, astrology-zodiac-signs.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články