Matěj Ruppert to ve Varech pořádně roztočil. Vykouklo mu však něco, co mělo raději zůstat skryto

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
matej ruppert
Zdroj: Martin Hykl / Czech News Center / CNC / Profimedia

Že je frontman Monkey Business pořádný šoumen, o tom není pochyb. Zpěvák, který byl obdařen nejen úžasným hlasem a hudebním talentem, ale i schopností bavit davy pod pódiem, opět ukázal, jak to umí roztočit. Stalo se tak na úterním koncertě v Karlových Varech.

Skupina Monkey Business v Karlových Varech totiž zahajovala program, který se pojí k třetímu ročníku klubu Kaiser 55. Ten je pod patronátem multižánrového labelu BiggBoss.

Monkey Business, kde Rupertovi zdatně sekunduje zpěvačka Tereza Černochová a kde působí i Ondřej Brousek nebo Roman Holý, byli pro zahájení večírku ideální volbou.

Provařený exhibicionista zašel zase o kousek dál

Ruppert se na událost pořádně vyfešákoval, jak je jeho dobrým zvykem. Jako provařenému exhibicionistovi mu nevadí vzít si sebe cokoliv, co dokáže pozvednout funkovou šou jeho kapely.

Tentokrát zvolil ženské šaty, podobné, jaké si vzali na sebe jeho kolegové. Vzdušný letní oděv s květinovým vzorem oranžové a růžové barvy není úplně kousek, který by oblékali frontmani zavedených skupin.

matej ruppert

Zdroj: Martin Hykl / Czech News Center / CNC / Profimedia

Ruppert se toho ale nebojí a dokáže zajít ještě dál. V rámci rozjeté show se nechal strhnout a ukázal návštěvníkům koncertu možná trochu víc, než si přáli vidět.

Copak mu to vykouklo?

Zpoza sukně mu vykoukly pořádné černé spoďáry, které vypadaly, jako by po krajích byly ozdobeny krajkou. Blíže jsme se to ale neodvážili zkoumat, posuďte tedy raději sami.

Jde vidět, že fanoušci jsou proto Rupperta jakousi živou vodou, která ho žene dál. Jsme zvědaví, co dalšího si na ně přichystal.

Ve čtvrtek totiž hraje skupina na brněnském výstavišti, v pátek v Bílé Třemešné a v sobotu v našem hlavním městě v rámci akce Auta na Náplavce.

Zdroj: Profimedia

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články