Na Lukáše Vaculíka prasklo tajemství. Co si přivezl z vojny?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lukas vaculik
Zdroj: CNC: Marek Patek / CNC / Profimedia

Lukáš Vaculík dlouho odkládal vojnu, protože si delší čas zařizoval modrou knížku, ale nepodařilo se mu to. Nakonec skončil až na Slovensku, kde se neobešel bez milenky. Ta nedávno prozradila tajemství, o kterém se sám Vaculík vůbec bavit nechce. Píše o tom server ahaonline.cz.

„Ano, Alexandra je Lukášova dcera. Když jsem to dokázala 22 let, zůstanu jako partyzán i dál. Je to pro mě dost choulostivá věc a už jsem si kvůli tomu hodně vytrpěla. S Lukášem jsem se kdysi dohodla, že to nebudeme medializovat a chtěla bych to dodržet.“

Paní Alexandra jeho tajemství prozradila už před lety

Alexandra je matkou Vaculíkovy dcery Saši. I když v médiích o své dceři vůbec nemluví, může na ni být právem pyšný. Podle ahaonline.cz jeho nemanželský potomek vystudoval brněnskou univerzitu.

Během studia si navíc Saša zdokonalovala jazyky, protože pracovala jako au-pair po celé Evropě. Dnes mluví plynně anglicky i francouzsky. Sám Vaculík se k nemanželskému dítěti nechtěl vůbec vyjadřovat: „Vůbec nedávám rozhovory, promiňte, nebudu komunikovat.“

Zprávu tak nepotvrdil, jeho vojenská láska ale neměla co tajit. V roce 2014 se český herec rozvedl se svou ženou Petrou, posléze byl spojovaný s několika kolegyněmi. Dlouho ale zůstává bez závazků.

Po jeho rozvodu se začalo mluvit o tom, že randí s Terezou Kostkovou. V roce 2017 je totiž paparazzi načapali na romantické večeři. A Kostková o něm básnila v superlativech: „Úžasný herec i člověk.“ Nebyla ale jediná, která o Vaculíkovi mluvila až zamilovaně.

Jeho kouzlu podlehla i Mahulena Bočanová

I když je dlouhé roky sám, vždy se najde novinář, který ho bude s nějakou celebritou spojovat. „Lukáš je moje láska, moje srdcovka. My spolu hrajeme v divadle skoro každý den, ale já ho mám ráda hrozně moc jako člověka,“ netajila se sympatiemi Mahulena Bočanová, která se tak vyjádřila před třemi lety.

„Je to frajer, nádhernej chlap, ale jako člověk je mimořádnej. O něm tak mluví každý, koho se zeptáte, a nejenom holky, které okouzlí jeho krása. Dokonce i chlapi. On je vážně fajn,“ přiznala se česká herečka.

Se svou bývalou manželkou Petrou má Vaculík dnes již dospělého synka, kterého pojmenovali po otci. Herec vzpomíná nejen na časy na vojně, ale sám přiznal, že jako mladík „byl hovado a tupec“. Jak dodal, jeho kluk se naštěstí nepotatil.

Zdroj: Deník Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články