Proč byste si měli koupit Honor Band 6?

od Anna-Marie Rabová
2 minuty čtení
Komerční sdělení
honor band
Zdroj: Honor Band 6

Fitness Tracker je skvělou alternativou k chytrým hodinkám, které nabízejí jednoduchý způsob, jak získat všechna potřebná data, která člověk ze svého cvičení potřebuje. Honor Band 6 je atraktivním doplňkem na trhu fitness trackerů. Jedná se o štíhlejší a minimalistický design, který zahrnuje funkce chytrých hodinek.

Hardware:

Honor Band 6 přijde na design i hardware; Honor vytvořil fitness hodinky, které vypadají a celkově působí mnohem vyspělejším dojmem, než jsou náklady. Band 6 je dvoubarevný polymerový obal. Na pravé straně najdete vypínací tlačítko, které slouží jako tlačítko zpět a volič nabídky. Toto je také jediný režim fyzické interakce tohoto fitness trackeru. Honor Band 6 má čtyři barevné varianty: Graphite Black, Forest Green, Amber Sunrise a Sakura Pink. Barva není barvou samotného Band 6, ale je vidět na řemínku.

Zobrazení:

Hlavním rysem Honor Band 6 je 1,47 AMOLED obrazovka. Rozlišení obrazovky je 194×368, což je překvapivě velmi dobré. Na tomto zařízení je skvělé vidět AMOLED panel v plné barvě. Obrazovka je ale pomalejší než obrazovka chytrých hodinek.

Životnost baterie:

Výdrž baterie Honor Band 6 je stejně dobrá. Přestože zařízení prohlašuje dvoutýdenní výdrž baterie bez nabíjení, malým překvapením je, že toho bylo dosaženo konzistentně. Band 6 se nabíjí pomocí magnetického nabíjecího kabelu v krabici, přičemž úplné nabití obvykle trvá méně než hodinu.

Monitorování zdraví a sensory:

Pro sledování zdraví poskytuje Honor Band 6 dostatečné množství všestrannosti pro tento malý, cenově dostupný tracker. I když získáte 96 různých cvičebních režimů, včetně něčeho jako plavání, páska je navíc voděodolná do 5 ATM. To znamená, že můžete klesnout až na 50 metrů. Působivější funkcí Honor Band 6 je schopnost monitorovat SpO2 a sbírat přesné výsledky. V této cenové kategorii dokáže toto zařízení pro sledování SpO2 na první pohled potvrdí koncentraci kyslíku v krvi. Dá se říci, že to je velkou přidanou hodnotou. Většina ciferníků obsahuje prvek srdeční frekvence.

Přesnost:

S přesností těchto senzorů můžeme získat dokonalou zdravotní přesnost. SpO2 a monitor srdečního tepu jsou od sebe vzdáleny jen několik bodů a poskytují podobné výsledky. Nejlepší na tom je, že Band 6 má působivou dvoutýdenní výdrž baterie, i když jsou tyto senzory aktivní 24 hodin denně, 365 dní v roce. Honor Band 6 nabízí pro toto cenově dostupné zařízení vynikající výběr sledování zdraví a sledování kondice. Je to pravděpodobně nejlevnější nositelné zařízení, které vždy podporuje monitorování SpO2. Tento nejlepší pásek pro každodenní použití byste si měli koupit online.

Závěr:

Celkově je Honor Band 6 vynikající zařízení pro sledování ukazatelů, jako je srdeční frekvence, spánek a kondice. Tento pásek získává většinu klíčových funkcí nejnovějších chytrých hodinek, jako je sofistikované, minimální sledování SpO2. Důrazně doporučujeme Honor Band 6, pokud se chystáte koupit nositelné zařízení poprvé.

Pokud si chcete koupit nějakou dobrou sérii Smartband of Honor, měli byste si nyní koupit Honor Band 6. Můžete si jej zakoupit online nebo si jej můžete zakoupit osobně. Pokud si chcete užít jeho funkce, měli byste si jej koupit a jeho funkcemi budete jistě ohromeni z dlouhodobého hlediska. Tak na co ještě čekáte, běžte si ho koupit.

KOMERČNÍ SDĚLENÍSouvisející články