Smartphone Honor Magic 4 Pro se širokou škálou funkcí

od Anna-Marie Rabová
2 minuty čtení
Komerční sdělení
honor magic pro
Zdroj: Honor Magic 4 Pro

Smartphone Honor Magic 4 Pro bude uveden na trh v roce 2022. Honor Magic 4 Pro, smartphone kompatibilní s 5G, je k dispozici za očekávanou cenu. Honor Magic 4 Pro má 6,81″ LTPO OLED zobrazovací panel. Smartphone se vyznačuje adaptivní obnovovací frekvencí až 120 Hz s ochranou aluminosilikátovým sklem. Nejnovější OS Android 12 bude podporován v uživatelském rozhraní Magic UI 6 a bude zahrnovat 4nm Qualcomm. Čipová sada Snapdragon 8 Gen 1. Honor Magic 4 Pro nabízí možnosti interního úložiště pro 8 GB/12 GB RAM a 256 GB/512 GB. Toto nastavení hráčům poskytne jiný pocit radosti.

Obrazovka:

Honor Magic 4 Pro má 6,81palcový OLED displej s rozlišením 1312 x 2848 s obnovovací frekvencí 120 Hz, přibližně 460 pixelů na palec, podporou HDR10+ a maximálním jasem 1000 nitů. Tato specifikace je srovnatelná s nejlepšími smartphony. Kromě specifikací jsou zde i další přednosti.

Design:

Honor Magic 4 Pro má spoustu skla a spoustu křivek, protože obrazovka i zadní strana jsou zakřivené a zadní panel je vyroben ze skla. Kovu v podobě rámu je ale příliš. Přední strana má malý rámeček a zadní strana má lesklý vzhled. Podobné věci jsme viděli u jiných smartphonů – ale také mají unikátní kruhový blok fotoaparátu. Je odolný vůči vodě i prachu, protože má také hodnocení IP68.

Napájení:

Honor Magic 4 Pro je založen na čipsetu Snapdragon 8 Gen 1, který se také nachází v jiných smartphonech, takže víme, že je to dobré. Tento čipset je k dispozici i v čestném smartphonu a jeho výkon je osvědčený. Má také 8 GB RAM a je stejně dobrý jako některé telefony, ale stále dost. K dispozici je také 12GB model, který není ve Velké Británii příliš populární. V každém případě jde o rychlý a výkonný mobil, takže byste měli pohodlně spustit jakoukoli aplikaci dostupnou na Androidu.

Fotoaparát:

O fotoaparátech Honor Magic 4 Pro by se toho mohlo napovídat docela dost, protože jsou obecně dobré a jsou čtyři na zadní straně a dvě na přední straně. Na zadní straně je 50MP f/1.8 Wide Camera, 50MP f/2.2 Ultra Wide Camera (122 stupňů pozorovací úhel), 64MP f/3.5 Periscope Camera (3,5x optický zoom) a Time of Flight (ToF) 3D snímač hloubky. Hloubkový senzor není vyhrazený fotoaparát. Jako pomůcka k jiným objektivům je veškerý výkon dobrý a zejména hlavní snímač dokáže zachytit skvělé, detaily nabité fotografie.

Výkon a konektivita:

Honor Magic 4 pro 5g je výkonný 5G smartphone. Očekává se, že bude k dispozici v Titanium Silver, Ocean Blue a Midnight Black. Jako klíčová bezpečnostní funkce závisí mnoho komunikačních možností na schopnostech 3G, 4G, GPS a Bluetooth Wi-Fi. Existuje tolik funkcí, které se vám mohou líbit. Výdrž baterie je dobrá, obrazovka skvělá a přináší solidní výkon a 5G konektivitu.

A konečně, Honor Magic 4 Pro je vynikající vlajková loď, která by mohla pomoci prosadit Honor do hlavního proudu. Určitě má dostatek výkonu, aby mohl konkurovat většině ostatních mobilních telefonů. V tomto smartphonu je k dispozici obrazovka, design, fotoaparát, výkon a nabíjení. Nyní si můžete jeden koupit.

KOMERČNÍ SDĚLENÍSouvisející články