Vše, co potřebujete vědět o Honor 50 Lite

od Anna-Marie Rabová
2 minuty čtení
Komerční sdělení
honor lite
Zdroj: Honor 50 Lite

Honor nabízí smartphony střední třídy, které fungují na konkurenčním trhu. Jeho cílem je zaujmout 66wattovým rychlým nabíjením a nastavením 64MP quad fotoaparátu. Honor 50 Lite je první smartphone střední třídy. Přesto velmi podobný posledně jmenované Nova 8i. Přesto se na něj nevztahují žádná omezení uvalená na Honor obchodní válkou mezi Čínou a USA a zahrnuje všechny služby Google.

Pouzdro – stylové odstíny pro Honor 50 Lite:

Honor 50 Lite je k dispozici ve dvou barvách: Midnight Black (černá) a Deep Sea Blue (modrá). Díky velkému centrálnímu hrbolu fotoaparátu na zadní straně se nebude rovná plocha kývat tam a zpět. Kovový rám dodává smartphonu Honor jistou kvalitu a působivá je i čistá povrchová úprava. Záda jsou plastová, ale i tak působí dobrým dojmem. Kromě toho je omezená snadnost snímání otisků prstů. Chybí bližší specifikace skla displeje, které je dále chráněno fólií nalepenou z výroby.

Konektivita – čest smartphonům bez slotů microSD:

Honor 50 Lite nabízí slušný balíček konektivity. Porty USB 2.0 podporují OTG. Kromě toho je zde audio jack (3,5 mm) a připojená sluchátka fungují jako anténa pro FM přijímač. Chybí pouze možnost rozšíření úložiště pomocí microSD karet.

Komunikace a GNSS – dobrá poloha a stabilní Wi-Fi:

Honor 50 Lite může využívat Wi-Fi 5 (IEEE 802.11a/b/g/n/ac) a podporuje sítě 2,4 i 5,0 GHz. Rychlost přenosu pomocí našeho testovacího routeru, Netgear Nighthawk AX12, je konzistentní pro obě strany, ale není nijak zvlášť vysoká. Smartphone Honor je dostupný pouze přes LTE k mobilnímu internetu a 5G není podporováno.

Kvalita hovoru:

Kvalita hovoru Honor 50 Lite je po přiložení na ucho docela dobrá, ale jakmile se přidá okolní hluk, hlas uživatele se trochu zkroutí a stane se nosovým. Obecně je potlačení okolního hluku relativně triviální. Smartphone má prostor pro dvě nano SIM karty a podporuje volání VoLTE a WLAN.

Příslušenství a záruka – Součástí je výkonná nabíječka:

Na Honor 50 Lite se vztahuje 24měsíční neprodloužitelná záruka. Kromě smartphonu je dodáván také s 66W modulárním napájecím adaptérem. Kromě toho výrobce poskytuje také USB kabely, průhledná silikonová ochranná pouzdra a SIM nástroje.

Vstupní design a použitelnost – Čtečka otisků prstů vestavěná do tlačítka napájení:

Honor 50 Lite je vybaven kapacitními dotykovými obrazovkami, které rozpoznávají až osm dotyků současně. Zadání se provádí rychle a přesně. Fólie má dobré kluzné vlastnosti, ale není srovnatelná se sklem. Z hlediska zabezpečení je aktivní snímač otisků prstů vestavěný do vypínacího tlačítka. Spolehlivě rozpozná uložené otisky prstů a je dostatečně rychlý. K dispozici je i méně bezpečný systém rozpoznávání obličeje s přední kamerou, který je na místě nebo navíc mnohem rychlejší.

Výkon – Snapdragon 662 na Honor 50 Lite:

Smartphone Honor 50 Lite pohání o něco starší Snapdragon 662 a má 6GB RAM. Rychlost systému je přiměřená, ale všude dochází k zadrhávání a obnovovací frekvence je pouze 60 Hz, což zpomaluje plynulé rolování.

Hledáte nový čestný telefon? Pak byste si určitě měli koupit Honor 50 Lite jako svůj nový smartphone Honor. Jeho vlastnosti vás ohromí. Tak na co ještě čekáte, běžte si koupit. Kupte si svůj nový Honor 50 Lite hned teď.

KOMERČNÍ SDĚLENÍSouvisející články