Dcera Gérarda Depardieua prodělala 5 plastik, aby se zbavila otcova orlího nosu. Takhle to dopadlo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
depardieu
Zdroj: Denis Makarenko / Shutterstock.com

Gérard Depardieu je slavný a velmi významný francouzský herec, který se proslavil nejen v televizi, ale také v divadle. Své skvělé herecké geny předal také dceři Julii, kromě toho po něm ale zdědila i některé rysy v obličeji, kterých se během života pomocí plastik pokoušela i zbavit. Proč? S tatínkem se jednoduše moc nemusí.

Julie se narodila v roce 1973 v Paříži. Kromě otce umělce je herečkou také její maminka Élisabeth. Nikdo se tak nemůže divit tomu, že v herecké kariéře se rozhodla nakonec uplatit i Julie, a využít tak geny, které z rodiny získala. Na některé povahové rysy svého otce ale příliš pyšná není.

Depardieu je totiž známý nejen tím, že je skvělý herec, ale také tak trochu vyznáváním bohémského života. Ten po něm zdědil i jeho syn, kterého to nakonec stálo život. Možná proto ho Julie nemá ráda? Možná je důvodů hned celá řada, ona se s nimi ale nesvěřuje, nechce o otci vůbec mluvit.

Nejprve studium filozofie

Ačkoli by se mohlo zdát, že herectví bylo v případě nadané a talentované dcery dvou filmových velikánů jasnou volbou, ona se nejprve rozhodla vystudovat filozofii. Až v roce 1994 se dostala k filmu. A to právě díky svému otci, po jehož boku si zahrála ve filmech Plukovník Chabert a La Machine.

julie depardieu

Zdroj: Profimedia

Tam se dostala do hledáčku režisérů a slávu svého tatínka více nepotřebovala. Ačkoli je pravda, že pár dalších konkurzů jí ještě dohodil, ona na to dnes není příliš pyšná. Ve filmech a především v seriálech se pak začala objevovat pravidelně a asi nejvíce si prý užila hraní po boku Jeana-Paula Belmonda.

Ve snímku Možná z roku 1999 se společně objevili v hlavních rolích, a ačkoli nebyla Julie mezi těmi nejvíce uznávanými postavami, ve filmovém světě jí to pomohlo dostat se nahoru a získat nové příležitosti. Později se jí podařilo dostat několik velkých filmových ocenění.

Hudebnice i režisérka

Ačkoli její nadání pro herectví je obrovské, Julie se rozhodla, že nezůstane jen u jednoho umění. Vyzkoušela si také pozici režisérky v rámci jedné operety, později se navíc začala zajímat o hudbu. K tomu ji dovedla právě smrt jejího bratra, který byl muzikantem a pracoval na desce.

Poté, co zemřel, se rozhodla, že ji místo něj dokončí a vydá. To se jí nakonec povedlo a získala si tím úspěch nejen hudební, ale také byla obdivována pro svůj morální čin, který pro zesnulého bratra udělala. V současné době žije herečka s manželem a dvěma dětmi a i nadále se věnuje své kariéře.

Aby byla méně spojována se svým otcem, pokusila se několikrát si změnit obličej. Prošla konkrétně už pěti plastikami nosu, které měly za cíl to, aby se od otce co nejvíce odlišovala. I tak ale mezi nimi jistá podoba stále je a jeho krev ve svých žilách jen tak nezapře.

Zdroj: wikipedia.org, irozhlas.cz, ČSFD

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články