Gordon Ramsay se zalekl vaření pro Putina. Bál se, že by ho mohl otrávit

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Ramsay Gordon
Zdroj: Shutterstock

Gordon Ramsay je slavný britský televizní šéfkuchař. Proslavil se kromě kuchařského umu také tím, že nejde pro sprosté slovo nikdy daleko. Muž, který působí dojmem, že se nebojí nikdy a nikoho, se ale nyní přiznal, který politický pohlavár mu při vaření pořádně naháněl strach.

Populární kuchař se zúčastnil The Kelly Clarkson Show, talk show, kterou moderuje známá americká zpěvačka Kelly Clarkson. Nebál se při tom zabrousit i do dosti citlivých témat.

Své dcery si hlídá

Probrali tak například i kuchařovu rodinu, která čítá dohromady sedm členů: Ramsayho manželku Tanu, tři dcery a dva syny. Přičemž nejstarší a nejmladší dítě dělí dvacet jedna let.

Svěřil se také, jak s oblibou děsí své potencionální zetě a dělá si z nich legraci. Vzhledem k tomu, že jej jeho pověst předchází, není divu, že jsou z něj nápadníci dost nervózní.

Cholerik sprostý jako dlaždič

Gordon je známý svým jadrným slovníkem a extrémně výbušnou povahou. Český Zdeněk Pohlreich je proti němu úplný milius.

V televizi se Ramsay proslavil svými reality show o vaření včetně Pekelné kuchyně či soutěže MasterChef, jejíž odnož se pak objevila i na českých obrazovkách. Tam se šéfkuchař nebál ukázat svůj temperament a dokázal rozbrečet nejednoho účastníka.

Zodpovědnost, která ho totálně zničila

Kuchař se v talk show přiznal, kdy měl on sám při chystání jídla strach. Jak se ukázalo, bylo to při vaření v proslulé Downing Street, kdy připravoval oběd pro dva z největších státníků na světě – Tonyho Blaira a Vladimira Putina.

„Skutečně jsem se pos***. Sám pro sebe jsem si říkal: Dovedeš si představit, že bys ty dva otrávil jídlem? Dokážeš si představit, do jakých sra*** bych se dostal, kdybych ty dva sundal?“ popsal v pořadu s humorem sobě vlastním.

Kuchařská televizní hvězda tak přiznala, že byl při vaření totálně vystresovaný. Alespoň jednou za život tak okusil svoji vlastní medicínu.

Zdroj: Hellomagazine.com, Mirror.co.uk

Autor: Markéta MladáSouvisející články