Hrobař na TikToku promluvil o své minulosti. V životě ho provází nadpřirozené věci

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
hrobar
Zdroj: Rainer Fuhrmann / Shutterstock.com

Díky sociální síti TikTok se z obyčejného hrobaře Mortyho Steina stala tak trochu celebrita. Dost často totiž na této sociální síti ukazuje nejen záběry toho, co se u něho doma děje, ale často si tam s fanoušky povídá o své minulosti.

Ačkoliv se mnozí vyšetřovatelé paranormálních aktivit vydávají na nejrůznější místa s potencionální vysokou aktivitou, jako jsou třeba hřbitovy, Morty s určitým černým humorem mluví o tom, že to, co se dělo jemu, jen tak nikdo nezažil.

Někdo na něj a kolegu řval

Morty se vzhledem ke svému povolání hrobaře za svůj život setkal s nespočetným množstvím zesnulých, se kterými přišel do velmi úzkého kontaktu. I proto se možná rozhodl na TikTok sdílet vlastní zážitky, aby lidem ukázal kus svého života.

Stein se na sociální síti zaměřuje především na období, kdy podle jeho slov pracoval v jednom z nejstrašidelnějších pohřebních ústavů. Sám své vystupování nazval jako duchovní domovní vyznání.

@funeralhomeconfessionsReply to @user724602925sheila ##funeral ##funeralhomelife ##funeraldirectorsoftiktok ##mortuary ##mortuarylife ##fyp

♬ original sound – Morty Stein

„Před několika lety jsem pracoval v pohřebním ústavu, který měl strašidelnou pověst,“ řekl pro unexplained-mysteries.com. „V kapli bylo podkroví a jediným způsobem, jak se do podkroví dostat, bylo otevřít opravdu strašidelné dveře a vyjít po opravdu vratkých schodech,“ dodal následně.

„Takže kdyby někdo otevřel dveře, nebo by šel po schodech, tak bych si toho opravdu všiml, že někdo na půdu přišel. My jsme s kolegou byli nahoře a sledovali nadřízeného, jak dělá svou službu. A pak na nás někdo v místnosti začal křičet, abychom okamžitě vypadli!“ řekl vyděšeně Morty.

Nebožtík se asi sám pohnul

V jednom z dalších případů, které se mu staly, popisuje chvíli, kdy zesnulého připravoval k prohlídce. Tělo musí obléci, nalíčit a celkově upravit. Je to náročný a časově náročný proces.

„Rodina přišla a provedla poslední rozloučení. Na konci návštěvy, když všichni odešli, tak jsem se chystal zavřít rakev. Vím, že levá ruka byla přes pravou, tak jsem ji změnil a dal pravou ruku zpět přes levou, zavřel víko rakve, zamkl ji a šel domů,“ vypověděl.

„Následující den jsem se vrátil. Byl jsem první v pohřebním ústavu, odemkl jsem rakev, otevřel ji a levá ruka byla přes pravou,“ řekl. Stein sám přišel s možností, že si z něj někdo udělal legraci, ale více je přesvědčen o tom, že se opravdu jedná o nadpřirozený jev.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články