Lovci duchů promluvili o enviromentálních jednotkách. Pohybují se mezi námi

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
duchove duch
Zdroj: d1sk/Shutterstock.com

Lovci duchů z Los Angeles se domnívají, že existuje kromě klasických entit i druh nespecifických energií. Ty tvoří celek podobný duchům. Nazvali je enviromentální.

Jackob H. se paranormálním aktivitám věnuje už několik dlouhých let. Do kontaktu přišel s různými případy duchů a má za sebou i mnohaletou praxi diagnostiky-zjišťování cizích energií v domácnostech.

Ve svém životě často totiž pociťoval zvláštní pocity chladu, tepla a divného mrazení v zádech, kterým zpočátku nerozuměl a nevěnoval jim příslušnou pozornost.

Nejdou zachytit

To ho údajně přivedlo k myšlence, proč někdy během diagnostikování cítil silnou energii a nemohl se vůbec pohnout z místa.

Enviromentální jednotky jsou shluk nadměrně silné energie, jenž se nedá vyčíslit a nezachytí jí žádné EVP přístroje.

Jackob tvrdí, že s těmito jednotkami se nedá, jakkoliv komunikovat, ani je odhánět. V jejich přítomnosti je totiž člověk, dle jeho slov, úplně lapen a musí vyčkat, až samy opět zmizí.

Jsou vzácné

Ve své podstatě jsou tyto jednotky hodně vzácné. Těžce se s nimi pracuje, protože nejsou vidět, jsou méně senzibilně vnímané a nevyskytují se tak často.

Jeho teorii podporuje i mnoho jiných lidí, kteří se tímto novým fenoménem zabývají.

Mají pravdu, nebo se to dá vše vysvětlit racionálně? A je opravdu možné, aby existovaly enviromentální jednotky? A kde se přesně u nás vzaly?

Autor: Ivan GlaserSouvisející články