Horoskop: Na tato znamení si dejte v práci pozor, chystají něco velkého

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop prace
Zdroj: Shutterstock

V novém pracovním týdnu čeká v práci mnohé z vás nepříjemné překvapení. Tedy pokud si nedáte dobrý pozor na své spolupracovníky a nadřízené. Někteří totiž budou mít od 20. do 26. září tendenci vám znepříjemňovat snad každou sekundu. Komu tedy věnovat větší pozornost?

Naštvaného šéfa je lepší nedráždit a vyhýbat byste se měli také těm, kteří mají špatnou náladu kvůli problémům ve svém osobním životě. Nikdy nevíte, jak špatně se situace může otočit proti vám, kdy můžete skončit bez odměn, nebo dokonce bez práce, což nejspíš rozhodně nechcete.

Ať už děláte v kanceláři, na stavbě, nebo někde v terénu, příští týden na vás číhá nebezpečí všude, a to především ze strany určitých lidí. Informujte se proto raději předem, v jakém znamení se narodily osoby, se kterými se budete během týdne setkávat.

Vodnář nebude v dobré náladě

Pokud je vaším šéfem Vodnář, dejte si pozor. Horoskop mu totiž předpovídá v daném týdnu problémy v rodině. A pokud je Vodnář ve stresu, padají kolem něho hlavy. Jedině pocit, že se má někdo ještě hůř než on sám, ho dokáže uspokojit. A pokud mu hrozí rozvod, bude mu stačit sebemenší záminka k vašemu vyhazovu.

Štír se dovede skvěle přetvařovat

Štíři působí jako milí lidé, se kterými zkrátka chcete pracovat. Ve skutečnosti se ale jenom snaží dostat se k vám blíž. A jakmile se jim to povede, začnou vás využívat a připisovat si vaše zásluhy na svůj účet. Radíme vám proto dobře, nepřipouštějte si Štíry k tělu.

Hlavně žádný smích na účet Lva

Lev chce být středem pozornosti, chce se cítit důležitě a být na výsluní. V týdnu od 19. září se minimálně jednou pokusí Lev přijít s nějakým nápadem, který bude působit hloupě. Ale nesmějte se mu, pokuste se ho podpořit. I když třeba jeho plán nevyjde, získáte si spojence. V opačném případě máte doživotního nepřítele.

Ryby a finanční problémy

Ryby očekávají v týdnu problémy spojené s financemi. A to poměrně veliké. Pokud tedy je vaším šéfem někdo ve znamení Ryb, možná hrozí dokonce zkrachování celé firmy. Informujte se včas, jak na tom společnost, pro kterou pracujete, je. Možná že budete muset začít hledat novou pozici.

Kozoroha musíte přesvědčit o změně

Pokud je váš šéf Kozoroh, nejspíš se ho už dlouho snažíte přesvědčit, aby provedl ve firmě nějaké inovace. Jenomže jeho hlava zná jenom starou školu, takže je to problém. Netlačte na pilu, mohl by se naštvat. Ale společně s dalšími kolegy možná dokážete alespoň něco málo změnit.

Váhy hodí vinu jenom na vás

Váhy jsou v práci spíše samostatnější, odmítají pomoc a před šéfem vždy tvrdí, že jsou nejlepší ze všech. Pokud se jim ale něco nevydaří, nedokážou přiznat chybu. Dejte si pozor na to, co děláte, a co dělá váš kolega ve znamení Vah. Pravděpodobně se na vás totiž pokusí hodit vinu za něco, co pokazil on sám.

Zdroj: purewow.com, sugarlounge.cz, astrology-zodiac-signs.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články