Argentinská nemocnice je plná duchů. Odborníci jich napočítali několik stovek

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
nemocnice duch
Zdroj: Inked Pixels/Shutterstock.com

Nemocnice Cordoba v Argentině už poměrně dlouhou dobu eviduje zvláštní aktivitu, kdy se zjevují duchové i několikrát za noc. Je to ale opravdu možné?

Případů je hned několik. V určitých pokojích v jednom z pater této nemocnice se objevují duchové, kteří se, alespoň podle tamního personálu, vznáší během noci nad postelemi a je jedno, zda tam někdo leží či nikoliv.

Nemocnice si prý vymýšlí

Zdravotní sestřička Ayosová pro tamní noviny podala i své vlastní svědectví. „Objeví se několikrát během dne, napočítala jsem jich dokonce i 500 během jedné noci,“ řekla.

Její slova potvrzují i ostatní sestřičky, a dokonce i pacienti, kteří se s těmito duchy také setkali.

Nikdo pro to nemá vysvětlení a s nadsázkou někteří lidé tvrdí, že si to nemocnice vymýšlí jen proto, aby měla hodně pacientů.

Jenže podle odborníků to k smíchu není a podle dochovaných zápisků se jedná o duchy pacientů, kteří v této nemocnici zahynuli na následky bolestných nemocí.

Místo historických vražd

Dříve tato zařízení sloužila i jako sanatoria, kde se praktikovala experimentální medicína a léčba. Mnoho pacientů tak umíralo zbytečně a ve velkých bolestech.

Pokud v nemocnici je skutečně takto vysoká koncentrace energetických entit, jedná se o kuriozitu, míní vědci a lovci duchů a místo by se mělo řádně prozkoumat a pomoci jim.

Kde se tedy skutečně skrývá pravda? Je to jen hloupý žert tamního personálu, nebo děsivá skutečnost?

Autor: Ivan GlaserSouvisející články