Holčička z Kanady hleděla do kanalizace. Vyděšená matka neměla slov

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
kanal tunel
Zdroj: Vladimir Mulder/Shutterstock.com

Teprve dvouletá holčička si během procházky se svou maminkou a jejich psem z ničeho nic klekla a zahleděla se do kanalizace. Koho dívka z Kanady viděla a proč se tam najednou začala dívat?

Malá Sahtaysha se z ničeho nic zastavila, lehla si na zem k poklopu od kanalizace a upřeně se dívala skrze něj do podzemní stoky.

V kanálu někoho viděl

Podle jejích slov tam viděla kluky, se kterými měla tendenci se setkat. „Vím, že mi to musíš dovolit. Můžu tam tedy jít, prosím?“ zeptala se podle výpovědi její matky Joy Zylstr.

Domnívala se, že tam možná vidí nějaké dělníky nebo techniky, proto sama nahlédla pod víko, ale nikoho tam neviděla.

Pochopitelně jí to zakázala a mála Sahtaysha byla smutná. Nějakou dobu stále stála u kanálu a povídala si s údajnými kluky.

Když jí matka nakonec přemluvila, aby pokračovaly v cestě dál, myslela si, že má vyhráno. Opak byl pravdou.

V kanálu nikdo prý nebyl

Holčička se zastavila u každého kanálu a vždy tvrdila, že je vidí a sledují je! Vyděšená matka to dodnes neumí vysvětlit a nikdo nebyl vzato posoudit, o co se přesně jednalo.

Informace se snažila zjistit i na příslušných úřadech, které jí ale řekli, že v kanalizaci na daném úseku nikdo rozhodně z jejich lidí být nemohl. Kanalizace v Kanadě jsou pro běžného člověka nebezpečné.

Mohla u ní působit klidně jen dětská představivost, ale nikdo nevyloučil ani to, že by mohla vidět skutečné duchy. Kde je tedy pravda?

Autor: Ivan GlaserSouvisející články