Bill Ramsey se choval jako vlkodlak. Otec se o něj musel stále starat

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
vlkodlak vlk
Zdroj: Unholy Vault Designs/Shutterstock.com

Chlapec jménem Bill Ramsey, původem z Anglie, od útlého věku všem tvrdil, že je posedlý zlým démonem, který má podobu vlka. V devíti letech se dokonce začal chovat spíše jako zvíře než člověk. Jaký je skutečně jeho příběh?

Bill během svého dětství patřil k těm klukům, kteří měli často problémy se zákonem. V jeho případě často útočil na policii, dokonce i své kamarády.

Jeho velice agresivní chování se ale projevovalo i ve snech, kdy se mu zdálo, že se mění ve vlkodlaka. Když se pokaždé probudil, míval zvláštní pocit, jako by nebyl ve svém těle.

Byl agresivní

Sám o sobě tvrdil, že lépe slyší, cítí a v chladnějším počasí byl schovaný doma a v teple.

Jeho otec musel dokonce několikrát opravovat i plot, který v nočních hodinách často poničil, když se snažil utéci pryč ven a někoho chytit a zmlátit.

Tvrdil, že je vlkodlak, který nezabíjí lidi, ale jen je musí mlátil a ubližovat jim. Údajně mu to měl říkat démon v jeho těle.

Jak se do něho dostal nikdy nedokázal vysvětlit. „Prostě je ve mně, už od narození,“ řekl jednou.

Stále nemá vyhráno

Od osmdesátých let minulého století už žije spořádaný život s manželkou a dětmi. Ale prý vnitřní já neustále musí dusit v sobě.

Je tedy opravdu vlkodlakem? Pokud ano, jak dlouho dokáže lhát sám sobě, než se neuhlídá a dopadne to špatně? Nebo je pouze psychicky nemocný?

Autor: Ivan GlaserSouvisející články