Heidi mluví často s duchy, jsou pro ni v životě důležití. Dnes patří mezi jejich přední lovkyně

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
duch kamarad
Zdroj: Ure/Shutterstock.com

Heidi Wyricková z Georgie si povídala s poměrně netradiční kamarádkou. Rodičům přitom tvrdila, že s ní mluví, protože jí dokáže vyslechnout a plně jí rozumí.

Wyrickovi se do Georgie přestěhovali kvůli práci. Ale vlastně jim nedošlo, že jejich dcera, které v té době bylo kolem pěti let, nebude mít na novém místě žádné kamarády.

V přilehlém okolí totiž žili jen starousedlíci a od starého domova byli několik stovek kilometrů. Jenže jednoho dne za rodiči Heidi přišla s tím, že konečně má kamarádku a jde s ní ven.

Držela ducha za „ruku“

Matka stěží vzpomíná na to, jak hleděla z okna a sledovala malou dcerku, jak jde sama pryč s rukou v pozici, jako by skutečně někoho dalšího držela.

„Viděla jsem ji na zahradě s rukou v pozici, kdy jako by skutečně někoho držela. Mnohokrát jsem dokonce Heidi slyšela s ní mluvit, ale jí nikdo neodpovídal,“ řekla Lisa Wyricková, její matka.

Ovšem chování jejich dcery bylo postupně čím dál divnější. Více času trávila venku na houpačkách, kdy se prý společně houpaly, bavily se a ochraňovaly.

Mluvili spolu skrze energii

Podle Heidi neuměla mluvit, ale pouze cítila pozitivní i negativní energii. A na základně toho uměla rozeznat, jak odpovídá či se její imaginární kamarádka cítí.

Skutečně měla takovou představivost, nebo snad dokonce navázala kontakt s duchem, ale ve svém věku si to plně neuvědomovala?

Nicméně dnes patří Heidi mezi přední lovce duchů. Mluví s nimi a je známá také tím, že jich doma má hned několik-

Tráví s nimi společně večery, mimo jiné. Skutečně má dar, který se u ní projevil už tak brzo, nebo je její příběh jen úplná fikce?

Autor: Ivan GlaserSouvisející články