Odborníci popsali ďábelskou imunitu. Skrývá se i v našem těle

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
imunita
Zdroj: peterschreiber.media/Shutterstock.com

Odborníci přes paranormální jevy v Jižní Karolíně na jedné ze svých vzdělávacích přednášek na univerzitě promluvili poprvé o takzvaných D-imunitátech.

Podle nich má v sobě člověk speciální druh imunity, která člověka chrání před posednutím cizích entit.

Pánové si říkají Franco a Bianto. Oba se celý život zasvětili exorcismům a jejich zkoumání. Proto i často jezdí po Americe a informují veřejnost o nových fenoménech a objevech.

A nyní přišli s něčím velice zvláštním! Podle nich má člověk klasickou imunitu a takzvanou imunitu ďábelských buněk (v překladu D-imunitáty).

Prý je imunita vrozená

Tato imunita je vrozená a člověk jí buď nemá, nebo má (je různě silná, slabá). Mají se postarat o to, aby člověk nebyl posednutý, protože všude na světě je několik desítek či stovek entit.

Ty by mohly „útočit“ na naši duši. Čím vyšší počet D-imunitátu člověk má, tím méně je na posednutí náchylný.

Dle odborníků to vysvětluje teorii přítomnosti entit na našem světě a důvody, proč někdo posednutý je, či není.

D-imunita neexistuje, tvrdí odpůrci

Najdou se i odpůrci, kteří jsou přesvědčeni, že tento druh imunity v žádném případě neexistuje e jedná se o čisté spekulace, které mají potvrzovat existenci nadpřirozena.

Opravdu tito pánové přišli s něčím novým? Opravdu se v našem těle vyskytují buňky se schopností odhánět duchy a jiné entity? Dočkáme se doby, kdy se dokáže posednutí zcela zvrátit?

Autor: Ivan GlaserSouvisející články