Chlapec neustále mluvil o reinkarnaci. Jeho případ rozluštil až historik

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
reinkarnace telo
Zdroj: agsandrew/Shutterstock.com

Dvouletý chlapec Cameron Macaulay z Velké Británie stále mluvil o své první rodině. Opakovaně a neodbytně chodil za svou mámou Norou. Ta jeho řeči brala s nadhledem, ale jen do té chvíle, než se do případu vložil historik.

Cameron celá dlouhá léta neustále mluvil o svém údajném minulém životě.

Detailně popisoval dům na ostrově Barra, vzpomněl si na svého černobílého psa, dokonce i na svou celou rodinu s tím, že otec Shane Robertson zemřel při autonehodě.

Chlapec trval na svém

O něco později se i sám chlapec začal bát, aby o něho neměla rodina starosti. Historik jim nakonec skutečně potvrdí, že na ostrově žili Robertsovi.

Dál jim kontakt na Gillien Robertsovou, která měla být údajně sestrou malého Camerona.

Když se rodina dostala k domku, malý chlapec byl úplně vyměněný, ze všeho se radoval, všechna místa poznával a rodičům popisoval, co kde přesně bylo.

Nejasnosti v případu

Po příjezdu Gillien však bylo po radosti. Dívka tvrdila, že v jejich rodině nikdo při nehodě nezemřel, že otec se nejmenoval Shane, ale James.

A podle jejích slov s nimi nikdy nežil žádný chlapec jménem Cameron. Ten přitom tvrdil, že má stejné jméno jako tenkrát.

Kde je tedy pravda? Vymýšlí si chlapec? Na druhou stranu, jak by si mohl vše tak snadno vybavit, mluvit o tom a v některých věcech mít i pravdu? Skutečně se mu prolnul do mysli minulý život?

Autor: Ivan GlaserSouvisející články