Dívka z Mnichova měla děsivou předtuchu. Viděla tragickou událost s předstihem

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
vidina duch
Zdroj: FOTOKITA/Shotterstock.com

Patnáctiletá dívka Nataly Jolly z Mnichova jela poprvé za svou matkou do Francie, už o několik desítek minut dopředu věděla, že v letadle všichni zahynou. A proto si do ruky plastovým nožem vyryla text!

Nataly cestovala poměrně dost často a sama. Její rodiče byli rozvedení a už měla asi v krvi i určitou svobodomyslnost a nezávaznost.

Když mohla, cestovala sama a na delší cesty. Rodičům to nevadilo, protože v tomhle ohledu nebyli jiní. Ale jedna z cest letadlem se mladé dívce stala osudnou.

Měla děsivou vizi

Nataly seděla v letadle a měla vidět ducha ženy, která seděla ale stále vedle ní. A protože její cestující dýchala, nechápala to.

O pár minut později viděla další a další duchy, kteří vypadali jako všichni cestující. A v ten okamžik jí bylo úplně jasné, že všichni zahynou.

Místo toho, aby všechny začala děsit a nevypadala jako blázen, kterému přeskočilo, napsala si na ruku plastovým nožíkem vzkaz. Kdyby se náhodou pletla, ruka se zahojí a nikdo nic nezjistí.

Letadlo havarovalo

Jenže Nataly měla pravdu. Skutečně za půl hodiny celé letadlo havarovalo poblíž Francie. Nikdo z cestujících nepřežil. Ani Nataly.

Vlastně tento příběh je znám dopodrobna díky tomu, že Nataly uměla Braillovo písmo a celou situaci pomocí znaků napsala ve zkratkách na obě své ruce!

Dnes tato záhada patří stále k neobjasněným. Co se tehdy v letadle skutečně stalo?

Autor: Ivan GlaserSouvisející články