Emily Sparksová prožila 9 let neskutečné hrůzy. Život se jí změnil v peklo

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
peklo
Zdroj: Romolo Tavani/Shutterstock.com

Údajně jí více jak 9 let dělá ze života peklo doslova jeden duch, tvrdí Emily Sparksové, které je osmdesát pět let. I nadále ale zůstala v bytě a odstěhovat se nechce.

Když se Emily před sedmi lety přestěhovala do malého anglického domečku, těšila se, jak si užije důchod.

Agresivní duch v domě

Jenže jak se postupem času ukázalo, místo klidného stáří zažívá pořádný teror, o který se postaral jeden jediný duch.

Podle Emily jí duch během noci tahá za vlasy, hraje si se světly, splachuje vodu v záchodě a krade jí dokonce osobní věci.

Mimo jiné neustále podle jejích slov duchu rozhazuje věci po jejím bytě, někdy se cítí být i ve velkém nebezpečí a dává o sobě vědět ve dne i v noci. Zkrátka pořád.

Ačkoliv se snažila s duchem různě vypořádat, ať s vlastní pomocí tak pomocí oborníka, nikdy nic nebylo úspěšné. Jako by ducha doslova přitahovala a nechtěl by se od ní vzdálit.

Změnila bydliště

Před dvěma roky byla natolik zoufalá, že se na pár nocí odstěhovala do luxusnějšího hotelu, který nebyl levný, s přesvědčením, že tam si alespoň odpočine a pořádně se vyspí. Mýlila se.

Duch si jí našel i tam a opět celou noc řádil. Nakonec veškeré své pokusy vzdala a naučila se s duchem ve svém domě žít.

Někteří sousedé ale tvrdí, že duchy má jen ve své hlavě a je čistě psychicky nemocná. Ale je možné, že by se nemoc u ní projevila po nastěhování do nového domu? Není to moc velká náhoda?Související články