Muž viděl před smrtí stínové postavy. O jeho posledních chvílích promluvila manželka

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
stin postava
Zdroj: Bubbers BB/Shutterstock.com

Leslie Robert se v roce 2007 dozvěděla děsivou zprávu. Jejímu manželovi byla diagnostikována rakovina jater v posledním stádiu. Nemoc u něj měla rychlý průběh, ale pár dní před svou smrtí neustále mluvil o tom, jak někoho vidí a mluví na něj. O případu informuje web Anomalien.com.

„Tvrdil, že vidí stínové lidi stojící na okraji místnosti, kteří ho sledují,“ řekla Robert. Ta dále podle webu Anomalien.com vypověděla, že se jí manžel měl svěřit s tím, že jich je v místnosti 12, někdy i 20. Údajně poslouchaly stínové postavy všechny jejich rozhovory a dívaly se i na to, jak ho ošetřují.

Ačkoliv byl její manžel kvůli nemoci velmi slabý, jeho poslední přání bylo jet na výlet do Reddingu v Kalifornii, který od jejich bydliště byl vzdálen více než 240 kilometrů. Přestože se o něj bála, rozhodla se nakonec jeho poslední přání vyplnit.

Stínoví lidé ho sledovali všude

První noc strávili v jednom z motelů, ve kterém jí velice rychle došlo, že nejsou v místnosti jen oni dva, píše o tom web Anomalien.com. „Leželi jsme na posteli s vypnutou televizí, jen jsme se drželi a mluvili, když mi řekl, abych se nebála, že stínoví lidé jsou v místnosti s námi a poslouchají, co říkáme,“ vzpomíná žena na manželova slova.

Když se žena procházela po místnosti, nikoho neviděla, ale po celém těle jí ze strachu stály chlupy. Muž jí měl v ten večer říct, že se doma necítí dobře. Chtěl před postavami utéci a mít chvilku klid. To se ale nestalo.

Další noc se rozhodli strávit u svého známého, ale i tato noc podle informací zahraničního webu nebyla ideální. Jednak kvůli vážnému stavu a bolestem, které muž cítil, ale i proto, že stínoví lidé se stali viditelnější.

Žena věděla, že pokud s nimi chce nějakým způsobem „bojovat“, musí vědět, zda jsou hodní, či zlí. Na to jí manžel nedokázal odpovědět, pouze stále opakoval, že se jich bojí. „Ze své zkušenosti s církví jsem věděla, že když je něco v duchovním světě dobré, poznáte to,“ vypověděla žena. Dle jejích slov tedy stíny měly zlé úmysly.

Muže zachránila modlitba

Žena se za svého manžela pokusila pomodlit. Když skončila se svou poslední modlitbou, muž sebou náhle škubl a otevřel oči. „Řekl, že jsou pryč,“ cituje výpověď ženy web Anomalien.com.

Následující den jí manžel řekl, že odchází. Hodinu na to skutečně upadl do kómatu a po týdnu v nemocnici zemřel. Manželka je přesvědčená, že mu byla velkou oporou v jeho posledních hodinách, kdy o něj usilovaly zlé síly. Ale koho skutečně viděl, nikdo stále neví. Mohou se jen domnívat.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články