Přišli jste o milovaného mazlíčka? Možná se k vám vrátí jako duch

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
kocka duch
Zdroj: Werner Gillmer/Shutterstock

Jednou z mnoha otázek v rámci paranormálních jevů je i ta, co se skutečně děje s duší našich milovaných domácích mazlíčků. Touto otázkou se zabývala i paranormální vyšetřovatelka Joni Mayhan, která má jasnou odpověď. Píše o tom web Anomalien.com.

Tato paranormální vyšetřovatelka se totiž setkala s ženou jménem Sandy, která byla majitelkou několika koček. Jenže měla kocoura Gremlina, který byl dle její výpovědi jiný. Rád se s ní mazlil, neustále ji pošlapával, takže jeho odchod nesla několik měsíců špatně.

Pokud se vám stýská, mazlíček se vrátí

Jenže podle informací zahraničích médií žena na svého kocourka myslela i několik let po jeho smrti. Sama potvrdila, že jí až s odstupem času došlo, jak moc nezdravě jí chybí, brala ho totiž jako člena rodiny. Jenže pak zjistila, že s ní je opět doma v podobě ducha. A to ji potěšilo i vyděsilo zároveň.

Žena seděla v obýváku, když ucítila přítomnost kočky v místnosti. Podívala se instinktivně do okna, ale nic tam neviděla. Po chvíli cítila pošlapování na rameni a v tem moment jí došlo, že Gremlin je zpátky. „Pokračovalo to také v mé ložnici. Gremlin byl statný kocour, a když vyskočil na mou postel, způsobilo to, že se celá postel otřásla,“ uvedla žena pro anomalien.com.

K tomuto i podobným případům se vyjádřilo také médium Jessica Arael Morocco. Podle ní je odpověď na otázku, zda se k nám mazlíčci po smrti mohou vrátit jako duchové, zcela jednoduchá, tedy že to možné rozhodně je.

Podle média je to podobné jako u lidí. Po smrti se duše upne na majitele, a Jessica tak často vidí duše zvířat, jak si hrají kolem svého pána. „Jednoduše psa popíšu a řeknou mi, o koho jde. K překvapení mnoha lidí to není vždy konkrétní zvíře, které hledáte. Může to být dětský mazlíček nebo mazlíček příbuzného, ​​který si užívá vaši společnost, když je v posmrtném životě,“ tvrdí Jessica.

Duše zvířete má stejný proces jako lidská

Zvířata se reinkarnují stejně jako lidé, aby se mohla ale převtělit do dalšího tvora, musí dosáhnout určitého vědomí. Čím má člověk silnější pouto s daným mazlíčkem, tím je větší šance, že se po smrti vrátí.

Domácí mazlíčci, kteří se objevují ve formě duchů, se dosud nereinkarnovali a jednoduše se vracejí, aby navštívili své truchlící majitele. Často nám dávají jemné známky své existence tím, že projevují podobné chování, jako když byli naživu, píše web anomalien.com.

Podle odborníků zvířata vidí duchy jiných mazlíčků. Údajně je to možné díky tomu, že například psi mají citlivější vnímání barev nebo slyší i to, co lidské ucho nezaslechne. Psi totiž slyší čtyřikrát více než člověk. A rozhodně není ojedinělé, že se vrací vícekrát, nebo si s sebou přivedou i „kamaráda“, a tak jich v domě můžete mít více najednou.

Zdroj: Anomalien.com

Autor: Ivan GlaserSouvisející články