Svoboda, lehkost a volnost. Co znamenají sny o létání a jak je máme chápat?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Sen letani
Zdroj: Shutterstock

Sny o létání jsou poměrně běžné a dobré je, že většinou mají spíše pozitivní význam. Co znamená to, když se vám zdá o létání? Jaké pozitivní myšlenky si ze snu odnést a co se vám snaží vaše podvědomí sdělit? Server Love to Know přináší odpovědi.

Sny o létání mohou mít několik druhů. Můžete se vznášet nad krajinou, letět těsně nad zemí, můžete padat a pak si všimnete, že najednou letíte, můžete se cítit jako pták či můžete zkoušet lítat, ale nejde vám to.

Významů může být opravdu spoustu, ale než se podíváme na některé z nich, musíte si říct, co pro vás létání znamená. Můžete jej milovat, nebo z něj mít naopak panickou hrůzu. Létání je často spojováno i se strachem z výšek, ale také z něj můžete mít pocit svobody.

Létání má pozitivní dopad

Létání ve snu je obvykle pozitivní. Můžete se cítit inspirovaní, díváte se na věci z nové perspektivy, cítíte, že máte svůj život pod kontrolou. V životě jste teď spokojení a jste schopni být ještě lepší. Nebo se cítíte nedotknutelní. Létání všeobecně má znamenat, že ve svém životě někam stoupáte.

To souvisí i s tím, pokud se vám zdá o létání v letadle. Znamená to, že ve svém životě překonáváte překážky. Pokud se ale létání bojíte, je jasné, že vaše mysl jen zpracovává vaše úzkosti.

Pokud často cestujete, je možné, že létání znamená, že překonáváte různé obzory, které se vám otevírají a jste připraveni vyrazit na nové dobrodružství. Naznačovat to také může to, že máte svůj život pod kontrolou.

Nebojte se riskovat

A co znamenají další významy? Ptáci ve snech představují vaše cíle. Pokud se vám zdá o tomhle, znamená to, že potřebujete překonat nějakou překážku, abyste si splnili svůj cíl. Vaše podvědomí vám ale ukazuje, že vám věří a že máte tendenci toho dosáhnout.

Pokud se vám zdá o tom, že padáte, znamená to, že překážku, kterou máte před sebou, zvládnete a dostanete se v životě dál. Podívejte se na svůj život a řekněte si, co je v něm riskantní.

Vaše podvědomí vám říká, že i když je riziko velké, stojí za to do toho jít. Jestliže se vám zdá o tom, že letíte a najednou padáte, podvědomí vám říká, že se bojíte, že dosáhnete příliš vysokých cílů, nezvládnete to a pak z nich obrazně spadnete.

Létání ve snech má spoustu významů, ale vždycky je nutné podívat se na něj individuálně a říct si, co létání znamená konkrétně pro vás. Může jít o osobní, ale i rodinnou či náboženskou symboliku. Obecně jsou tyto sny považovány za pozitivní a naznačují, že se cítíte svobodně, sebevědomě a můžete dosáhnout nových výšin.

Zdroj: Sleep.lovetoknow.com
Autor: Barbora TurkováSouvisející články