Horoskop: Co si na vás do konce týdne přichystaly hvězdy? Překvapí vás, co ještě zažijete

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Pár dní nového týdne je sice za námi, ale to rozhodně neznamená, že už vás nic nečeká. Právě naopak, ještě před sebou máte několik dní a určitě by se mohlo stát ještě něco hodně zásadního. Co si pro vás přichystaly hvězdy do konce týdne?

BERAN

Vám hodně blízkému člověku se viditelně zlepší finanční situace, což by pro váš vztah mohlo znamenat velkou zkoušku. Jestliže se jedná o partnera, potom by si mohl myslet, že mu bráníte v rozletu.

Na první pohled se sice může jednat o nevinnou záležitost, ale není radno ji podceňovat. Víkend byste ale na druhou stranu mohli celý strávit v posteli. Večer bude neskutečně vášnivý.

BÝK

Potřebujete zažít nějaké dobrodružství. Žít naplno, abyste intenzivně pocítili, že máte svou emocionální stránku pod kontrolou.

O víkendu se možná vzepřete všem pravidlům a tradicím a uděláte něco, co pro vás není obvyklé. Nežeňte nic do krajnosti, dělejte kompromisy a všechno tak, jak chcete vy a jak je s tím v pohodě vaše okolí.

BLÍŽENCI

Bojujete o svá vlastní práva. Dělejte to nejen slovně, ale i prakticky. Dobrý přítel vám dodá odvahu, abyste se zbavili zbytečného strachu a podivných předtuch.

Pokud toužíte po změnách, asi na ně ještě nedozrál čas. Chce to nějakou náhradní variantu. Doma se možná trochu pohádáte, ale většinou půjde o banality, které hravě vyřešíte.

RAK

Co nejdříve vyřešte nesrovnalosti ohledně rodinného rozpočtu. Hlavně se ale nedejte vyprovokovat k hádce, stejně by nepřinesla žádný výsledek.

Jestliže chcete prožít hezký víkend, pohovořte si osobně s partnerem. Emoce se nahromadí, ale věřte, že to, co vyřešíte dnes, vám pomůže ke klidnému spaní.

LEV

Neslevujte ze svých morálních hodnot, se kterými jste v minulosti nastoupili na novou životní cestu jak v osobním životě, tak v práci.

Nenechte se svazovat tradicemi, máte totiž předpoklady, že pro objevení nových prostředků naleznete jistoty k upevnění svého charakteru.

O víkendu se projděte s přáteli nebo partnerem, ale určitě nebuďte sami doma. S kamarády přijdete na jiné myšlenky a nebudete se věnovat práci.

PANNA

Budete potřebovat velkou dávku sebedůvěry. Pokud půjdete někam na úřad nebo do banky, budete čelit otázkám, které vám asi nebudou moc příjemné. Musíte je ale zvládnout.

O víkendu si značně uvědomíte svoje silné a slabé stránky a konečně se naučíte přijímat odpovědnost za svoje činy a skutky.

VÁHY

Stres vašemu srdci rozhodně nepomůže, proto se nedejte vyprovokovat. V dopravních prostředcích se chovejte zdrženlivě. Večer podpořte svůj imunitní systém a dejte si vitamíny.

Díky tomu, že umíte prosadit své myšlenky, vám ostatní pomohou s domácími pracemi. Ještě že tak, vy jste nervózní a napjatí.

ŠTÍR

Vaší silnou stránkou je plánování a organizování, ale myslete přitom i na důstojnost ostatních lidí. Kontrolujte a rozkazujte jen v práci, nikoliv doma.

O víkendu se potkáte s velmi zajímavou osobou. Bude se jednat o příjemné a povzbuzující setkání. Máte pocit, že se díky němu pomalu dostáváte ze svých současných problémů.

STŘELEC

Nějaká vaše chyba by mohla rozčílit vašeho šéfa. Jestliže za tuto chybu budete nějak pykat, zapomeňte na to, že vám pomůže to, že dáte výpověď. Minulost vás stejně jednou dožene.

Samostatnost vám otevře dveře do zcela nové společnosti. Nezapomínejte ale na svou fyzickou kondici. To, jak ji nyní budete řešit, je klíčem k tomu, jaký život budete žít za pár let.

KOZOROH

Nepřeceňujte své síly a držte je pod kontrolou. Byla by to práce kvapná, málo platná. Raději zůstaňte pár dní doma a naordinujte si odpočinek před televizí.

O víkendu budete mít potřebu něco změnit, udělat něco, co se vám nepodobá. Možná máte chuť něco změnit na sobě, ale raději se předtím poraďte s partnerem.

VODNÁŘ

Pod kontrolou mějte své emoce, snadno byste si jimi mohli pokazit svůj dlouho připravovaný pracovní úspěch.

Podrážděnost by vám mohla zkomplikovat těžce vybudované partnerské příměří. Vaše emocionální reakce budou nevypočitatelné, i sami můžete být překvapení. Proto o víkendu dbejte na svou psychickou pohodu a klid.

RYBY

Nezadané ženy možná potkají svého vysněného prince na bílém koni. Měly by se pořádně rozhlížet a vyjít vstříc svému osudovému okamžiku.

Pamatujte si, že ne hvězdy, ale vaše iniciativa je váš osud. A také to chce trochu odvahy. O víkendu vás budou oslovovat ideály a vzdálené horizonty. Dny to budou ale pořádně náročné, až máte pocit, že byste ještě nějaké to volno potřebovali.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články