Horoskop: Vahám ubližuje stres, Střelci budou pod tlakem dělat chyby. A jak to půjde vám?

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop ryby
Zdroj: Shutterstock

Pondělí už je za námi, většinu pracovního týdne máme ale pořád před sebou. Jak vám to půjde v práci a co ještě můžete tento týden očekávat? Která znamení na pracovišti zabojují a kdo by se měl poohlížet jinde? Známe odpovědi.

BERAN

Úkoly v práci zvládnete jen díky tomu, že perfektně ovládáte diplomacii. Neuspějete jen tam, kde své názory prosazujete násilím, tam to prostě fungovat nebude.

Ke konci týdne naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, který vám vždycky dobře poradil. I tentokrát díky němu profesně zabodujete.

BÝK

V práci si dejte pozor na nervy, tenhle týden bude opravdu výživný a náročný. Musíte odolat lidem, kteří jsou emocionálně slabší a citlivější.

Jinak se z nich můžete i zbláznit a pak budete pod zbytečným tlakem. V polovině týdne udělejte něco spontánního, ale ne nic, co by ohrozilo vaši práci.

BLÍŽENCI

Spolehněte se na svou nejsilnější stránku, kterou je bystrý intelekt. K překonání vaší náladovosti je zapotřebí objektivity.

Pokud se snažíte bojovat o svá práva a autoritu, neříkejte jen slova, ale vrhněte se i na činy. Ostatní to hned pochopí.

Změny, po kterých toužíte, ještě nepřichází, zkrátka ještě nenastal ten pravý čas. Chce to náhradní variantu a trpělivost.

RAK

Hlídejte si finance, začátek týdne přeje rozhazování a plýtvání. Omezte kritiku svého okolí na minimum, brzy by se vám to vrátilo i s úroky.

V práci se nebudete moci na nic soustředit, takže nedělejte žádná ukvapená rozhodnutí, nepodepisujte důležité smlouvy ani nesedejte za volant.

Před víkendem vyřešte všechny nepříjemné věci, které jste si nechali na poslední chvíli.

LEV

Potlačte hned ráno vlastní agresivitu a dopoledne se vyhněte té, která vám hrozí od vašeho okolí.

Celý týden budete mít problém prosadit svoje profesní zájmy, ale neslevujte ze svých morálních hodnot, které jste nedávno přivítali do svého osobního i pracovního života. Brzy byste litovali, že jste sešli na špatnou cestu.

PANNA

V týdnu půjdete podat žádost o úvěr do banky nebo pro nějaké papíry na úřad. Chce to mít hodně sebedůvěry, protože některé otázky budou hodně nepříjemné.

O své kariéře jste asi měli jiné představy, ale nedá se nic dělat. Buď to budete muset skousnout, nebo si začít hledat nové místo. Záleží jen na vás, co si od života slibujete.

VÁHY

Stres vám ubližuje, hlavně vašemu srdci, ale nedejte se vyprovokovat. Získejte lepší sílu k tomu, abyste mohli prosazovat své nápady.

Možná to občas nebude jednoduché, ale vy to zvládnete. Váš partner to s vámi možná nebude mít jednoduché, ale za vaši spokojenost mu to stojí.

ŠTÍR

Obchodníci a podnikatelé budou mít tento týden šťastnou ruku. Sjednají všechny dohody a získají nové kontakty.

V práci bude vaší silnou stránkou plánování a organizování, ale měli byste také myslet na důstojnost druhých lidí. Kontrolujte se jen v práci, doma nemusíte být tak drsní jako v zaměstnání.

STŘELEC

V práci se objeví zákeřný kolega, který provede něco nesprávného na projektu, na kterém nyní pracujete. To možná rozčílí vašeho nadřízeného, který ale bude naštvaný na vás, i když vy s tím nemáte nic společného.

Možná kvůli jeho tlaku uděláte nějakou chybu. Když se budete snažit utéct do jiného zaměstnání, problému neutečete.

KOZOROH

Nepřeceňujte své síly, držte je pod kontrolou a snažte se být co nejvíce efektivní. Když ale nebudete mít energii, snažte se některé věci přehodit na jindy.

Byla by to práce kvapná, málo platná. Raději si odpočiňte, nic se nestane, pokud nějaký úkol nedodáte úplně v termínu.

VODNÁŘ

Mějte pod kontrolou své emoce, snadno byste totiž mohli pokazit svůj dlouho připravovaný pracovní úspěch.

Momentální podrážděnost by vám to mohla hodně zkomplikovat, možná byste se už nemuseli podobného úspěchu dočkat. Zkuste se uklidnit a věřte, že všechno dobře dopadne.

RYBY

Potkáte člověka, který se pro vás rázem stane hodně důležitým. Možná se jedná o novou lásku, ale možná i o člověka, který by vám mohl hodně poradit s vaší kariérou.

Přesto byste to měli být vy, kdo bude mít odvahu a bude iniciativní. Hvězdy vás mohou naťuknout, ale všechno to sami nezvládnou.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články