UFO možná nepřichází z vesmíru. Výzkumník údajně ví, odkud se bere

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
ufo voda
Zdroj: andrea crisante/Shutterstock

V uplynulých týdnech se v zahraničních médiích objevilo video, na kterém se americká válečná loď srazila s neidentifikovatelným předmětem. Americký expert Gary Heseltine se na dané video odvolal s tím, že UFO k nám nepřichází z vesmíru, ale z úplně jiného místa. Píše o tom web Anomalien.com.

Americký expert a ufolog měl dát rozhovor zahraničnímu webu The Sun, ve kterém promluvil o svém přesvědčení, že mimozemšťané k nám na planetu nelítají ze samotného vesmíru, nýbrž je máme mnohem blíže. Podle vlov Garyho Heseltinea se nachází na naší planetě pod mořem.

„UFO je často vidět přicházet a vystupovat z vody, takže máme podezření, že v našich nejhlubších oceánech a zákopech můžeme mít například i mimozemské základny,“ řekl Heseltine pro web Anomalien.com.

Podle jeho slov je jeho teorie pravdivější právě proto, že pokud se bavíme o prostoru, který máme prozkoumaný, je na tom podvodní svět stále hůř.

Zatímco totiž máme prozkoumanou velkou část vesmíru i některých planet, co se týče oceánů a vod na naší planetě, máme probádaných zhruba jen pouhých pět procent.

Lákají je jaderné zbraně, tvrdí odborníci

Podle jiných odborníků se skutečně výskyt UFO odehrává nejčastěji nad hladinou moří. Podle Heseltineho se v těchto oblastech pohybují i z toho důvodu, že se na moři nachází velké množství jaderných zbraní a technologií.

„Existuje obrovská korelace mezi mimozemšťany, které pozorujeme v blízkosti jaderných zařízení, ať už jde o jaderné letadlové lodě, jaderné ponorky, sklady jaderných zbraní, elektrárny,“ píše o tom na svých stránkách web The Sun.

Dle ufologa se mohou častěji u těchto budov a zbraní objevovat právě z toho důvodu, aby nám řekli, že se těchto zbraní bojí a nechtějí, abychom je měli, či je dokonce použili. „Možná si UFO moc dobře uvědomuje, že těmito zbraněmi můžeme celou tuto planetu nezvratně zničit,“ dodal Heseltine.

UFO se věnoval už jako policista

Heseltine má za sebou skutečně bohatou minulost. Mimo jiné pracoval i šest let u policejního královského letectva. Dvacet čtyři let pracoval u britské policie, a dokonce se mu podařilo založit i policejní databázi pozorování UFO.

V roce 2002 se dokonce stal u policie důstojníkem, nicméně od ní v roce 2013 odešel, aby se podle zahraničních médií mohl více věnovat vlastním výzkumům.

Pro mnohé jsou jeho slova jen nesmysly, pro jiné zase mají silnou váhu a věří mu, protože za svou kariéru musel do kontaktu s mimozemšťany zajisté přijít.

Zdroj: Anomalien.com

Autor: Ivan GlaserSouvisející články