Žena spatřila muže s černýma očima. Před smrtí ji zachránil někdo nečekaný

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
cerne oci
Zdroj: rangizzz/Shutterstock.com

Koncem roku 2018 byl v rádiu Ground Zero s Clydem Lewisem vyprávěn příběh o záhadném muži s černýma očima. O něm v daném podcastu promluvila žena Jamie. Ale kdyby někdo tehdy tušil, co se žena chystá říct, možná by to ani neodvysílali. O příběhu píše web Anomalien.com.

„V roce 1998 jsem se vdala za mexického občana a přestěhovali jsme se do jeho domu, kde žili i jeho příbuzní,“ začala vyprávět příběh Jamie. Krátce poté se všichni, oni dva i zbytek jeho rodiny, rozhodli vydat na cestu do města Matamoros za vzdálenou babičkou.

Když si sedli do auta a vydali se na dalekou cestu, žena podle svých slov seděla na zadním sedadle a koukala z okýnka ven. Když v tom měla údajně pocit, jak jí někdo říká, aby se otočila více doprava. Když se tím směrem podívala, viděla stát skupinku lidí na zastávce a mezi nimi byla divná postava, která se od všech lišila.

Cítila jsem, že umírám, tvrdila žena

„Nejprve mě upoutala jeho tvář, protože ta byla velmi neobvyklá. Zpočátku se mi dokonce zdálo, že vůbec nemá oči, jako by měl jen prohlubně v lebce. Ale pak jsem si uvědomila, že oči má, ale byly úplně černé,“ pokračovala ve vypravování žena.

Žena v rádiu popisovala, jak na ni upřeně koukal dlouhou dobu, dokud nezmizeli z dohledu. Krátce nato se ženě udělalo tak špatně, že cestu za babičkou museli zrušit a vrátit se domů. „Je mi špatně, je mi špatně,“ vzpomíná Jamie, která takto prosila svého muže o pomoc.

Členové rodiny se domnívali, že za jejím stavem stojí především teplé počasí, na které v Mexiku nebyla ještě tolik zvyklá, protože před svatbou žila na Aljašce. Jenže žena věděla, že je něco špatně a umírá, cítila to. Když je požádala, aby ji zavezli do nemocnice, odmítli to. Když ji přivezli domů, položili ji do postele.

Dle webu Anomalien.com žena dále vypověděla, že když ležela na smrtelné posteli, stalo se něco, čemu by nikdy neuvěřila, kdyby to neviděla. Přišla za ní totiž matka jejího manžela a v ruce držela vajíčka, kterými pak jezdila po celém jejím těle.

Dělala záhadný rituál

Zatímco postarší žena jezdila vajíčkem Jamie po těle, něco si u toho povídala, šeptala. Na ženu to působilo jako nějaká modlitba, které ale v žádném případě nerozumí. Když následně vajíčko vzala a dala ho Jamie do pravé ruky, z ničeho nic doslova explodovalo.

Vajíčko jí vystříklo do obličeje. Chvíli se nic nedělo, ale po pěti minutách se začala podle vyprávění cítit o dost lépe. Sama přiznává, že kdyby jí to někdo popisoval, stěží by mu věřila. A ačkoliv to dodneška nechápe, věří, že opravdu unikla smrti jen o vlásek. Kdo byl muž s černýma očima, je tak stále záhadou, ačkoliv se na zemi objevují poměrně často.

Zdroj: Anomalien.com

Autor: Ivan GlaserSouvisející články