UFO v Bolívii vypustilo záhadného tvora, tvrdí místní

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
UFO
Zdroj: Fer Gregory/Shutterstock.com

Obyvatelé města Santa Cruz v Bolívii podle několika informací měli potvrdit, že se tamními ulicemi procházel kryptid, tedy zvíře záhadného původu pocházející z místa mimo naši planetu podobné bájné čupakabře. Informovalo o tom tamní rádio.

S informacemi o možném zvláštním tvorovi, který se prochází ulicemi Bolívie, přišlo hned několik tamních obyvatel. Když popsali, s čím se vlastně setkali, začali se o případ zajímat nejen kryptozoologové, ale i ufologové.

Zazněl hrozný hrom, vypověděl tamní výzkumník

Podle výpovědí se rozezněl hlasitý hrom. Po něm následovalo halogenové světlo, které křižovalo oblohu. Následně se, podle informací zahraničního webu, na obloze objevily tři objekty. K případu se vyjádřil i zkušený výzkumník UFO Javier Aliaga.

„Došlo snad k havárii. Zazněl hrozný hrom,“ řekl bolivijský výzkumník UFO Javier Aliaga, podle kterého z objektů vycházely plameny ohně. Podle něj a dalších očitých svědků bylo na celé věci děsivější to, že z jednoho létajícího předmětu mělo na zem sestoupit ono monstrum.

Kryptid měl být vysoký podle svědků zhruba jeden metr, mít dvě ruce a na každé tři prsty. Měl údajně i velké výrazné oči, ale podle jeho chování a chůze se obyvatelé domnívali, že je stvoření zcela slepé. Možná mu jen nedělalo dobře denní světlo.

Někteří v celé věci mají ale naprosto jasno a vědí s jistotou, o co se jedná. „Obyvatelé města si jsou jisti, že mimozemským tvorem je legendární čupakabra, kterou místní obyvatelé velmi často potkávají a kvůli níž farmáři často utrpí ztráty,“ informuje o situaci web Anomalien.

Někteří svědci z města Santa Cruz vypověděli, že údajná čupakabra chodila ulicemi tak dlouho, než se nakonec ztratila ve tmě. Podle informací měla v ten samý moment opustit oblohu i neidentifikovatelná létající tělesa.

Pocházejí z jiných dimenzí, tvrdí záhadologové

Podle některých vědců, ale i záhadologů a kryptozoologů pochází tato stvoření, jako jsou čupakabra či Bigfoot, z paralelních dimenzí, ve kterých žijí. Jsou schopná se dostat na naši planetu, ale i zpět do své dimenze. Podle vědců celý případ jen vnese nové světlo a přinese mnoho otázek ohledně toho, co čupakabra skutečně je.

Podle některých teorií, o kterých píší zahraniční média, se mohlo jednat o mimozemskou civilizaci, která již v historii na naši planetu „přinesla“ nějaká jiná stvoření.

V tomto ojedinělém případě ale někteří tvrdí, že se mohlo jednat také o pouhé věnčení na cizí planetě – jako když vypustíte mazlíčka ven.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články