Vím, kdo a jak mě zabil, tvrdí chlapec po údajné reinkarnaci

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
reinkarnace plod
Zdroj: Lidiia/Shutterstock.com

Německý terapeut Trutz Hardo ve své knize „Děti, které dříve žily: dnešní reinkarnace“ z roku 1998 vypráví příběh tříletého chlapce, který si prošel reinkarnací. Usvědčil vraha z minulého života a vše si dokázal vybavit do nejmenších podrobností. Píše o tom web Esolibris.

Tříletý chlapec patřil k drúzské etnické skupině. Drúzové jsou skupina zhruba 200 000 lidí, kteří se již dávno usadili v Libanonu, Sýrii, Jordánsku a regionu, který spadá dnes pod Izrael. Svědkem tohoto případu se stal Dr. Eli Lash, který se zabýval výzkumem lékařství v Gaze.

Toto etnikum patří mezi nežidovské Izraelce, kteří mají vlastní náboženství. Ale reinkarnace, převtělení duše mrtvého do nového těla, patří k základům celé jejich víry.

Mateřské znaménko odhalí smrt v minulém životě

Podle Harda malý chlapec z oblasti Golanských výšin poblíž hranic Sýrie a Izraele tvrdil, že si pamatuje, jak byl v minulém životě zabit. A přesvědčila ho o tom jeho mateřská znaménka.

„Jakmile se dítě narodí, po jeho těle se hledají mateřská znaménka, protože jsou (Drúzové) přesvědčeni, že pocházejí z ran, které v minulém životě prodělalo. Pokud jsou takové známky na dítěti nalezeny, pokusí se zjistit něco z jeho minulého života, jakmile je dítě schopno mluvit, aby získali první vodítko k okolnostem jeho dřívější smrti,“ píše web anomalien.com.

Dítě mělo na čele červené mateřské znaménko, které se táhlo do středu jeho hlavy. Podle informací se k němu shluklo 15 mužů. Jednalo se o jeho rodiče, několik starších z jejich vesnice a i pár vůdců z jiných kmenů.

Chlapec přišel s informací, že ví, že v minulém životě žil v jednom ze sousedních kmenů. Více si nedokázal vybavit. Kmen k celému případu pozval i Dr. Eliho Lashe, protože věděl, že se reinkarnací jako takovou zabývá ve svých odborných knihách.

Muži s chlapcem prošli několik vesnic, ale nic si nedokázal vybavit. „Nakonec dorazili do třetí vesnice. Chlapec jim tam řekl, že tady žil. Najednou si dokázal vybavit některá jména z minulosti,“ píše web anomalien.com.

Jeden z mužů malého chlapce dokázal identifikovat. „Před čtyřmi lety beze stopy zmizel a byl prohlášen za nezvěstného. Mysleli jsme si, že v této válečné oblasti mu někdo ublížil, protože často se stávalo, že lidé, kteří bloudili mezi řadami Izraelců a Syřanů, byli zajati nebo zastřeleni, pokud byli podezřelí ze špionů,“ informuje web.

Věděl, kde se nachází jeho mrtvé tělo

„Býval jsem tvým sousedem. Bojovali jsme a ty jsi mě zabil sekerou,“ řekl chlapec jednomu muži. Posléze i řekl, že ví, kde jeho tělo a sekeru zakopal. Podle Harda se často setkal s tím, že lidé po smrti vidí ještě pár minut to, co se děje s jejich tělem. Lze tak vysvětlit to, že vědí, kde se kostra bývalého těla nachází.

Chlapec s celým kmenem včetně obviněného muže šli k nedalekému poli. Zastavili se u kamenů, které chlapec označil jako „to místo“. Po odhození kamení se skutečně objevilo tělo ve farmářských šatech a se sečnou ránou v půlce lebky.

Kousek od těla se měla nacházet i vražedná zbraň. Chlapec místo označil a mužům netrvalo moc dlouho, než se skutečně objevila. Nikdo tedy nepochyboval, že si cokoliv vymýšlí.

Muž se následně k celému činu přiznal. Někteří jej chtěli předat policii, kmen se ale rozhodl, že jej potrestá podle svých pravidel na základě toho, co dle něj bude přiměřený trest.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články