Horoskop: Jsou před námi poslední horké dny. Těmto znamením se konec léta může pěkně vymstít

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
znameni horoskopu
Zdroj: Shutterstock

Čeká nás posledních pár letních dní, a proto je nutné si je užít na maximum. Jestli nevíte, co po zbytek léta dělat, může vám poradit náš horoskop, ve kterém se dozvíte, jak trávit letní dny. Pozor by si však některá znamení měla dávat na určitě věci.

Každé znamení horoskopu čeká něco jiného. Lvi si užijí pozornost, kterou mají velmi rádi, pro Panny bude srpen skvělý měsíc, který jim otevře nové možnosti. Lidé narození ve Střelci budou mít energie na rozdávání. Co čeká i další znamení, se dočtete dále.

Léto si užívá každý po svém, ale někdy je dobré mít hotový plán

Do znamení Lva se dostane planeta Merkur, která znamená umění komunikace. Vydat se tak můžete na letní parkety nebo s přáteli zajít do baru. Lvi mají rádi pozornost kolem sebe a díky tomu, že vyrazíte ven, si ji užijete ve velké míře.

Pro Panny bude zbytek srpna období možností. Otevřou se jim nové obzory, které bude dobré prozkoumat. Srpen byste měli prožít v klidu a organizovaně, jinak budete žít v chaosu, který vám nedělá dobře.

Střelci budou celý měsíc plní síly a budou mít možnosti se vyblbnout a vypustit páru. Den jim bude krátký a budou chtít být akční každou minutu. Měli by si však dát pozor na zranění. Pokud jste narozeni v tomto znamení, mohl by se vám akční konec léta pěkně vymstít.

Ryby patří mezi znamení, které dávají na intuici. Nejinak to bude i zbytek měsíce. I pro Ryby bude vhodné navštěvovat různé společenské akce, kde se setkají s přáteli. Navíc si také mohou intuitivně naplánovat i další dny a tím, že budou mít plán, budou si zbytek léta užívat.

Raci budou v soukromém životě hledat řád

Lidé narození ve znamení Raka se budou v soukromí potýkat s menšími problémy, které se jim ale podaří vyřešit. Víkendy budou patřit kreativitě, kterou mají Raci v sobě.

Kozorozi se možná rozhodnou změnit zaměstnání a hvězdy jim budou v tomto ohledu přát. I když se budou potýkat s menšími zdravotními problémy, konec léta pro ně bude příjemný. Na zdraví by si však měli rozhodně dávat pozor, jinak by pro ně konec léta nedopadl dobře a zanedbaná péče o sebe by se jim vymstila.

Štíři si užijí nejen konec prázdnin, ale také podzim pro ně výhledově bude skvělým obdobím. Jejich přátelé budou mít na život lidí ve Štíru velký vliv. Vodnáři podle hvězd zažívají skvělé léto plné emocí. Je to nejlepší čas udělat si v šatníku pořádnou čistku a vyhodit oblečení, které se již nenosí.

Váhy neprožívají zrovna nejlepší chvíle, i když je venku krásně. Mají ale schopnosti uspět v pracovní oblasti, ale často se nechtějí s nikým bavit, což je třeba respektovat. Nebudou to nejlepší společníci pro zábavu. Berani mají ostrý jazyk a mluví upřímně. Na svém projevu by měli zapracovat, aby neranili lidi okolo sebe.

Pro Blížence nebyl dobrý červenec, ale srpen by se měl o 100 stupňů otočit. Budou mít schopnost se všemi na všem domluvit. Navíc si během posledních 14 dní prázdnin užijí spoustu zábavy a budou sami tvůrci nejlepší společenské akce celého léta.

Zdroj: Shondaland.com

Autor: Raina TomanováSouvisející články