Horoskop: Sobota a neděle budou plné zvratů. Na tyto lidi si dejte o víkendu pozor

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Vypadá to, že nás čeká bouřlivý víkend. Nebude se to týkat všech znamení, ale většina z nás pocítí tlaky okolí, které nemusí mít dobrý dopad na naše psychické zdraví. Před čím a kým bychom se měli mít na pozoru? To vám prozradí náš víkendový horoskop.

BERAN

Pokud jste ve vztahu a cítíte se kvůli určité záležitosti sklesle, nyní je ideální čas to vyřešit. Brzy u vás nastane pozitivní změna.

Jestli máte pocit, že procházíte transformačním obdobím, určitě se do toho opřete a proveďte duševní očistu. Věřte, že to dopadne ve váš prospěch.

Když se stanete otevřenějšími a vnímavějšími, lidé se s větší pravděpodobností pokusí dostat se k vám blíž a vaše možnosti se otevřou.

Pozor však na ohnivá znamení, která vám mohou pěkně zavařit, a to v osobní rovině.

BÝK

Konstelace planet značí, že to pro vás bude pravděpodobně emocionální víkend. Nebuďte překvapeni, pokud se ocitnete v nějakém dramatu. Zachovejte klid a vše si promyslete, než promluvíte.

To vám zabrání říci něco, co by někoho mohlo urazit, čehož byste mohli později litovat.

Mohli byste rozplakat romantické Raky nebo melancholické Ryby, tak se mějte na pozoru.

BLÍŽENCI

Začnete-li o víkendu s pocitem neklidu a frustrace, může vás to znepokojit. V sobotu udělejte, co můžete, abyste našli svou vnitřní rovnováhu.

Bylo by také moudré připravit se mentálně na bouřlivou neděli, abyste zvládli vše, co vám přijde do cesty.

Neděle nebude harmonická, a tak si ji nenechte ještě narušit rušivými elementy včetně lidí, s kterými se moc nemusíte.

RAK

Tento víkend vás může potkat nějaký konflikt. Nevšímejte si drbů, které byste rozhodně neměli přiživovat.

Od nějakého Býka ve vašem okolí by mohla přijít zpráva, z které vám nebude dobře a rozladí vás na následující týden. Proto si ji nepřipouštějte k tělu nebo aspoň ověřte.

Pokud vám blízký přítel ve svém životě zažívá starosti, ujistěte se, že jste mu nablízku v těžkých chvílích.

LEV

Možná se cítíte trochu křehčí než obvykle, takže se snažte udržet věci v pozitivním světle. To vám zabrání reagovat na určité okolnosti více, než byste měli.

Když budete mít na paměti své pocity, pomůže vám to přežít víkend bez zbytečných konfliktů.

Pokud jste ve vztahu, musíte se snažit být k sobě navzájem ohleduplní, abyste udrželi mír. Jestli máte po svém boku podobně výbušné znamení, jakými jsou Střelci, Býci a Berani, bude to trochu bouřlivější.

PANNA

Hvězdy říkají, že tento víkend vás čeká nepříjemné překvapení. Budete se cítit pod tlakem, což se může přenést i na vaše vztahy s okolím.

Pokud máte vedle sebe lidi narozené ve znamení Panny, Raka či Ryb, dejte si pozor, aby kvůli své empatii vaše starosti nenasákli jako houby, a neměli tak zkažený celý víkend.

VÁHY

Budete se cítit velmi nabití. Energie, kterou kolem sebe cítíte, přinese do vašeho vztahu novou sílu. Určitě si užijete vášnivé chvíle se svým partnerem.

Příznivě nakloněná je tomu především neděle, pokud se váš miláček vrací z chaty či jiné rekreace. Bude očekávat vaše vřelé přijetí, které mu dopřejte. V posledních týdnech jste ho zanedbávali, a tak je na čase si napravit reputaci.

ŠTÍR

Obrátíte stránku a začnete novou kapitolu. Budete vítat změnu a nechávat věci plynout, abyste se mohli pohnout kupředu.

Víkend plný radosti vás čeká, pokud jste sami. Vyrazte do společnosti – třeba narazíte na Lva, Býka nebo Střelce, kteří vám svou pozitivní náladou a upovídaností zlepší náladu.

STŘELEC

Očekávejte víkend plný společenských setkání. Hvězdy naznačují zábavu a flirt, kterých se rozhodně nedočkáte, pokud budete zavření doma. Získáte spoustu příležitostí poznat nové a zajímavé lidi.

Pozor si však dejte na znamení, která vás mohou akorát tak vysilovat. Dvě tváře Blížence nejsou zrovna to, na co chcete tento víkend narazit.

KOZOROH

Pokud máte za sebou náročný týden, možná zjistíte, že vám pracovní povinnosti plynou i do víkendu. To může znamenat, že si musíte vybrat mezi prací nebo časem naplánovaným předem se svým partnerem.

Netravte čas za zdmi pokoje, vypněte telefon a jděte ven. Pohodový víkend vám pomůže poznat nové lidi.

Vyhýbejte se však střetům s Beranem, který je podobně tvrdohlavý. Tato srážka by vás mohla doopravdy bolet a újmu z ní byste si mohli přenést do dalšího týdne.

VODNÁŘ

Tento víkend je ve vesmíru pohyb, a to signalizuje, že se ve vašem životě může stát něco významného. Mějte to na paměti a zůstaňte otevření všemu, co se stane, může to změnit váš život k lepšímu.

Nejlépe budete vycházet s Raky, v jejichž náručí se cítíte prostě skvěle. Pokud jste s nějakým Rakem ve vztahu, máte vyhráno. O víkendu si totiž ujasníte vaši budoucnost s ním, která bude více než příznivá.

RYBY

Uzavíráte zvěrokruh a vaše znamení tvoří dvě ryby. Tento víkend bude převládat ta nešťastná. Vyhýbejte se pokušení, které vás může dostat až na samotné dno.

U lidi narozených ve znamení Vah nebudete vědět, na čem jste. Tvrdohlaví Berani či Kozorozi vám také mohou zkřížit cestu, na ty si dejte pozor, nebudete na ně o víkendu zrovna dvakrát naladění.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články