Horoskop: Od miláčků po hrubiány. Před těmito znameními utíkejte mílovými kroky

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Některá znamení se řadí mezi největší miláčky, některá byste rozčílené potkat nechtěli. Jak jsou na tom Berani, Raci, nebo třeba Štíři? Kdo okolo sebe šíří jen lásku a dobrou náladu, a kdo naopak nejde pro hrubší slovo daleko?

VÁHY

Toto znamení je považováno za nejpříjemnější ve zvěrokruhu. Váhy vynakládají úsilí na to, aby byly ke všem milé. Jsou to vyrovnaní lidé, kteří se snaží mezi lidmi udržovat mír.

I proto jsou z nich skvělí vedoucí, protože ke svým podřízeným nebo členům týmu nejsou nikdy hrubí a chtějí všude udržovat rovnost a mír.

RYBY

Ryby se rády chovají k ostatním hezky, protože pak mají pocit, že dělají druhým lidem dobře. Jsou na ně nejen milé, ale i nesobecké.

Nedělá jim problém pomáhat druhým. Nemají rády negativismus, protože je to mate a není jim to příjemné. Proto rády zůstávají pozitivní a jsou na všechny milé.

BÝK

Býci jsou nejen milí k ostatním, ale jsou také trpěliví a je jedno, o co se jedná. Otevřou vám klidně dveře v obchodě, jen tak se na vás usmějí, pomohou vám odnést tašky nebo vás jako první pustí do dveří.

Nedělají to z nějakého důvodu, prostě jen tak. Přijde jim to přirozené a slušné.

VODNÁŘ

Vodnáři jsou nejen milí, ale také velmi přátelští a sympatičtí. Rádi lidi poznávají a chtějí s nimi vést kvalitní rozhovory na úrovni.

Bezduché tlachání pro ně moc není. Rádi poznávají nové lidi a nedělá jim problém se s nimi přátelit.

STŘELEC

Střelci vynakládají velké úsilí, aby byli k ostatním lidem milí. Jsou to svobodomyslní lidé, kteří chtějí dělat všechno po svém.

Nemají potřebu mluvit o něčem negativním nebo špatném. Chtějí, aby se lidé okolo nich cítili milovaní.

BLÍŽENCI

Blíženci umí být velmi milí, ale také velmi hrubí. Záleží na tom, jak se zrovna vyspí a jakou mají náladu.

Snadno se nudí, proto je možné, že se s jejich nepěkným chováním setkáte, když jsou na dně a zoufalí. Když se však baví a život si užívají, jsou těmi nejmilejšími společníky.

RAK

Raci jsou velmi milé lidé, ale i u nich záleží na tom, jakou mají zrovna náladu. Když jsou zranění, rozzlobení, něco je štve nebo jsou podráždění, budou k ostatním dost hrubí a nebude jim to vůbec docházet.

Jinak jsou to ale velmi emocionální lidé, kteří v sobě mají spoustu citu.

LEV

Lvi jsou rádi milí, když je na ně upřena pozornost a světla reflektorů. Vyhledávají pozornost, takže se budou ze všech sil snažit být k ostatním milí a sladkým chováním na sebe strhnout všechny oči.

Jejich případné změny nálad jsou neškodné a nikoho tím nechtějí urazit nebo zarmoutit.

PANNA

Panny jsou docela nepříjemní lidé. Někdy byste před nimi měli utíkat mílovými kroky. Mohou být pasivní a něco tajit, protože nesnášejí konfrontaci a hádky s lidmi.

Být milí znamená ignorovat veškeré napětí v životě a užívat si. To je to, co cítí. Když jsou milé, prostě vás nebudou brát příliš vážně. I to je ale součástí povahy Panny.

BERAN

Lidé ve znamení Berana věří, že není potřeba něco zatajovat a něčím se zatěžovat. Proto vám klidně řeknou cokoliv bez ohledu na to, jak se k tomu budete stavět a co budete cítit.

I proto jsou možná považováni za ohnivé osobnosti a rozhodně nemají problém se s někým pohádat.

KOZOROH

Kozorozi jsou často docela hrubí. Jejich způsob vyjadřování emocí dokáže lidi pořádně vytočit, naštvat a rozesmutnit.

Mají vznětlivou a hádavou povahu, a proto jsou někdy označováni za vzteklé a nerudné.

ŠTÍR

Štíři jsou nejméně hodným znamením zvěrokruhu. Svým chováním vám velmi často dají najevo, když s vámi nejsou spokojeni a nesouhlasí s vámi.

Nebudou se ani dvakrát rozmýšlet, začnou vás v podstatě hned ignorovat. Tohle chování jim zkrátka nedělá problém.

Zdroj: Yourtango.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články