V 15 letech týrala ženu struhadlem a otce udusila polštářem. U soudu se smála a neměla výčitky svědomí

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
lorraine thorpe
Zdroj: Profimedia

Lorraine Thorpe svou první vraždu spáchala už v patnácti letech, když svého otce udusila polštářem. Toho zabila, protože věděl o tom, že jeho dcera má na svědomí už jednu vraždu. Dívka brutálně týrala starou ženu a odborníci se shodli, že u tak mladé dívky podobnou brutalitu ještě neviděli.

Lorraine Thorpe se narodila v roce 1994, nikdy to s ní její rodiče neměli jednoduché. Dívka byla od svých třinácti let součástí party dětí, která kradla a šikanovala ostatní děti.

Její rodiče se rozvedli, když jí bylo dvanáct let. Lorraine šla k otci, který byl alkoholik a s dcerou žil po různých sociálních bytech.

Lorraine tedy nikdy neviděla nic jiného než násilí a alkohol. Strávila totiž dětství mezi alkoholiky, pro které bylo násilí normální.

Ženu zabila kvůli psovi

Lorraine přesto svého otce zabila, a to když jí bylo pouhých patnáct let. Později u soudu řekla, že ho milovala a starala se o něj, ale odmítla, že by u něj viděla nějaké násilnické sklony. To si ale soud nemyslel. V době, kdy ho dcera zabila, byl v takovém stavu, že nemohl chodit.

Hlavním důvodem, proč Lorraine svého otce zabila, byl fakt, že věděl o tom, že v roce 2009 zavraždila matku dvou dětí Rosalyn Hunt, protože se s ní hádala o psa.

Lorraine ale vraždu ženy nespáchala sama, asistoval jí její vzor Paul Clarke. Společně Rosalyn mučili dva dny. Strouhali jí z tváře kůži struhadlem a do ran jí vtírali sůl.

Po oběti dupali, pálili jí vlasy a bičovali ji vodítkem. Žena utrpěla několik zlomenin, měla devět zlomených žeber.

U soudu se smála a neměla žádné výčitky

O vraždě se dozvěděl i její otec, kterého jeho dcera následně udusila polštářem. Ze začátku jí policie jako případného podezřelého ignorovala, ale dívka se později začala chlubit přátelům.

Otci prý dupala na hlavu tak silně, že na ní zanechala stopu od bot. Jak se následně ukázalo, Lorraine a Paul týrali i jejího otce.

Když dívku police obvinila, ona si z toho nic moc nedělala. U výslechu a následně i u soudu se smála. Následně jí byla diagnostikováno ADHD, ale ani tak během soudního procesu neprojevila žádné výčitky svědomí.

Soudce ji popsal jako tvrdohlavou, svéhlavou, vysoce manipulativní a bystrou. Ale také nezralou a velmi dětinskou.

Odborníci se poté shodli, že nikdy neviděli, že by tak mladá žena byla schopná takové brutality. Soud ji odsoudil k doživotnímu trestu a řekl, že nebude propuštěna do té doby, než komise pro podmínečné propuštění nebude přesvědčena, že pro své okolí nepředstavuje nebezpečí.

Clarke byl odsouzen na minimálně 27 let. Lorraine Thorpe se ve věku patnácti let stala nejmladší dvojnásobnou vražedkyní ve Velké Británii.

Zdroje: extra.cz, mycrimelibrary.com, murderpedia.org

Autor: Barbora TurkováSouvisející články