Jan Saudek prozradil pikantní detaily o početí svého nemanželského syna. Reakce jeho ženy na sebe nenechala dlouho čekat

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
jan saudek
Zdroj: Stanislav Heloňa / MAFRA / Profimedia

Je to přibližně měsíc a půl, co českými médii proletěla zpráva o nemanželském potomkovi fotografa Jana Saudka, který byl znám svým nevázaným způsobem života. Ačkoliv se svou čtvrtou ženou žije spokojeně už sedmnáctým rokem, nebrání mu to v tom, aby plodil děti také s někým jiným. Teď navíc v pořadu Showtime na televizi Prima řekl, jak to probíhalo.

Dotyčná žena pochází ze Slovenska a prý ji tikaly biologické hodiny takovým způsobem, že se jí Saudek prostě rozhodl pomoci.

„Měla nejvyšší čas. Má sice dva doktoráty… Ale jestli to chtěla, tak blázen by to odmítl. Je to z umělého oplodnění,“ řekl v pořadu Showtime na televizi Prima.

„Udělalo se to do ampulky a ona s tím jela k doktorovi. A oni to tam vpravili,“ dodal.

jan saudek manzelka

Zdroj: Profimedia

Nezapomněl se také podělit o informaci, která klidně mohla zůstat společnosti utajena. Prý totiž není schopen kvůli alkoholu vyvrcholit do ženy, proto zvolil tuto cestu.

Zároveň stihl i matku svého ročního syna Jonatána urazit tím, že ji označil za starou. „Ta dáma si to dítě upřímně přála. Je to stará žena, je jí sedmatřicet let,“ řekl v televizi.

Vzápětí dodal, že tím myslel biologický věk, který už je pro početí potomka brán jako vyšší.

V minulosti Saudek v talkshow 7 pádů Honzy Dědka přiznal, že své potomky už ani nespočítá. Za svůj živo prý zplodil patnáct nebo šestnáct dětí.

„Některé už jsou v penzi. Některé umírají. Mám i pravnuka, který je o třináct let starší než moje poslední dítě,“ prozradil také.

A co na to jeho žena? Její reakce vás možná překvapí. „Díky za každý nový život. Hlavně ať je dítě šťastné. Tak jako jsou naše děti se svým otcem. Pro nás se přece nic nezměnilo,“ řekla dle Blesku usměvavá novinářka.

Zdroj: Blesk, Showtime, 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články