Jan Tuna už se láskou k Boudové netají. Přiznal, jaké sny o ní mívá

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
nela boudova
Zdroj: Profimedia

Jan Tuna a Nela Boudová se scházejí už několik měsíců, ale teprve nedávno přiznali, že mezi sebou mají víc než přátelský vztah. Tuna si nemůže svou novou ženu vynachválit a přiznal, že česká herečka je jeho erotickým snem.

Znají se přitom již mnoho let. Pověstná jiskra ale podle deníku Šíp přeskočila v lednu letošního roku. Herečka Boudová má z bývalého vztahu s Janem Lekešem dvě děti a před pěti lety si do pěstounské péče vzala dceru Sašu. Boudová byla také vdaná, ale manželství trvalo jen devět měsíců. Vzala si tehdy svého kamaráda Alexandra.

Svou lásku odtajnili na premiéře filmu Večírek

Společně se tento nový pár ukázal na premiéře filmu Večírek, který je v režii herce Michala Suchánka. Potvrdili tak spekulace, které se několik dní objevovaly. Tunu znají diváci hlavně z internetového pořadu A DOST! a moderátor je stále ještě ženatý.

Se svou manželkou má tři děti – syna a dvě dcery. Z předchozího manželství má již dospělou dceru Zuzanu. Osudným se těmto dvěma zamilovaným stal výlet na hory, kam odjeli s partou přátel. Od té doby se od sebe nehnou ani na krok.

Ač je Nele Boudové už přes padesát, rozhodně se nestydí ukázat své tělo a nahotou provokovat širokou veřejnost. Boudová je přitom spíše vnímána jako žena, která působí stydlivě. Minulý rok ale všechny šokovala, když sdílela fotografii, na které je nahá a intimní partie má zakryté pouze rouškou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jan Tuna (@tuna.honza)

Později toho hořce litovala, i když ji na sociální síť dala po poradě se starším synem. „Fotka dostala spoustu negativních ohlasů, kde lidé pochybovali o mé normálnosti a přáli mi ty nejhorší věci. Dostala jsem ale i spoustu pozitivních ohlasů. A těch bylo víc,“ uvedla Boudová v pořadu Blízká setkání.

Nechci být ovládaná strachem, prozradila herečka

„Myslím, že český národ prokázal, že má smysl pro humor. Dala jsem to tam spontánně a netušila, že se dostanu až na první strany bulvárních novin. Raději bych tam byla se svým obličejem, ale už je to takhle. Ale nakonec jsem ráda, že to rozbouřilo debatu a vyzkoušela jsem si sama sebe, zjistila, jak nám funguje rodina, která mě podpořila. V žádném případě nechci být ovládaná strachem,“ uvedla Boudová.

Tuna se snažil svůj vztah s herečkou utajit, ale byli viděni na svatbě Petra Větrovského a Jitky Doubravové. I když je objevili fotografové, rozhodně se spolu nevystavovali před objektivy a raději se ukryli do kostela, kam už paparazzi nemohli.

Na Instagramu už svou lásku netají a oba dva umisťují společné fotky, na kterých je z nich láska cítit na sto kroků. „A víte, že ona je mým erotickým snem?“ napsal k jedné fotografii Svěrák, který tak narážel na známou scénu z filmu Vratné lahve. Doufejme, že to novému páru českého šoubyznysu vydrží co nejdéle.

Autor: Raina TomanováSouvisející články