Jiřina Bohdalová práskla, kolik má ve svých 90 letech mužů. Takové přiznání byste od ní nečekali

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jirina bohdalova
Zdroj: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Jiřina Bohdalová je oficiálně nejdéle hrající ženou v České republice. Začínala už ve svých čtyřech letech u němého filmu a dodnes se na televizních obrazovkách objevuje. Devadesátiletá herečka ale nedávno prozradila, že i ve svém věku si velmi užívá přítomnost mužů. A podle svých slov jich má hned několik.

Je až neuvěřitelné, jak vitální ve svém věku ještě Bohdalová je. Je to jejím životním stylem? Nebo snad komunikací s lidmi? Kamkoli Bohdalová přijde, každý ji obdivuje a žene se jí potřást rukou. A o mužskou společnost nemá opravdu nouzi. Komplimenty se za svůj život už prý poměrně přijímat naučila.

„Mám hned několik chlapů,“ přiznala se Bohdalová nedávno deníku Aha! Na charitativním golfovém večírku, kde se v doprovodu mnoha z nich ukázala, se to koneckonců potvrdilo. Ačkoli někteří lidé vyčítají Bohdalové, že co se týče technologií a dalších vymožeností moderního světa, je trochu mimo, málokdo jí může říci, že neumí jednat s lidmi.

Ve společnosti mužů vždycky omládne

Mnozí mají za to, že věk Jiřiny Bohdalové nemůže být skutečný. Opravdu může někdo v 90 letech vypadat tak skvěle a ještě si dělat legraci ze všeho kolem sebe? Podle Bohdalové je to ale především společnost, která ji omlazuje. A to hlavně ta mužská.

Na charitativním večírku ji doprovázel její dlouholetý partner sedmašedesátiletý Ľubomír Focko. Ten pro svou drahou polovičku udělá všechno, co jí na očích vidí. A ona si ho velmi chválí a prozrazuje tajemství jejich dokonalého vztahu. „Je důležité, být s partnerem zároveň i kamarádi. A to nám dvěma, myslím si, docela jde,“ prozradila.

Další muži, kteří Bohdalovou do společnosti pravidelně doprovázejí, jsou Antonín Panenka, herecký kolega Martin Dejdar, zpěvák Matěj Ruppert, režisér Jiří Strach nebo scénárista Zdeněk Zelenka. Tito muži se velmi často vyskytují právě tam, kde i Bohdalová, a mnoho lidí si z ní proto dělá srandu, že je bigamistka. Ona sama proti tomu nic nenamítá.

Umí si ze sebe udělat legraci

Bohdalová už mnohokrát v televizi potvrdila, že když se jí lidé smějí, ona jim dá ještě větší důvod k pobavení. Pravidelně ukazuje, jak neumí zacházet s mobilními telefony nebo jak je neznalá v moderních zahraničních filmech. Například když se stala na jeden den porotkyní v soutěži Česko Slovensko má talent, hned několikrát diváky rozesmála.

I ze svého vztahu s muži si dělá Jiřina Bohdalová často legraci. „Já si to užívám, to já ráda. S muži mám takový příjemně kamarádský vztah… Jaký už dneska taky jiný!“ zasmála se v rozhovoru pro Aha! vesele.

Herečka si zahrála celkem ve 244 snímcích. I dnes se ale stále těší na další a věří, že se ještě v minimálně několika filmech či seriálech objeví. Pokud to s jejím zdravím i dobrou náladou půjde takto dál, diváci se na ni jistě mohou těšit v nejednom snímku. Herečce přejeme pevné zdraví a šťastné vztahy s muži!

Zdroj: Ahaonline.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články