Lucie Borhyová nám poslala od moře polibek a pěkně žhavou fotku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie borhyova
Zdroj: Pavel Machan / CNC / Profimedia

Lucie Borhyová je jedna z nejtypičtějších tváří televize Nova. Je to především díky tomu, že se už od roku 1999 objevuje jako moderátorka večerních zpráv a svým úsměvem denně vítá diváky. Jeden sympatický a vysmátý pohled poslala svým fanouškům také z dovolené od moře prostřednictvím svého instagramu.

Kromě televizních novin Borhyová od roku 2005 moderuje také magazín Víkend a dostala i několik hereckých nabídek. Diváci ji mohou znát ze seriálu Ulice, Comeback nebo Ordinace v růžové zahradě. Moderovala také několik speciálních eventů a soutěží spojených s TV Nova.

Je vidět, že je umělkyně vytížená a nějaký ten odpočinek si zaslouží. A není se čemu divit, že se letos rozhodla pořádně si užít sluníčka a moře a vyrazila do zahraničí. S fanoušky se na instagramu podělila hned o několik fotek, na té poslední všem posílá pusu a úsměv.

Slaná a horká

Borhyová se tak dlouho udržela v Televizních novinách nejen proto, že je skvělá moderátorka, ale také proto, že dobře vypadá a ví, kdy se jak zatvářit. Smutné zprávy dokáže přednést s vážným výrazem, ovšem kdykoli je to možné, usmívá se na diváky svým širokým úsměvem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

Tuto svou přednost si uvědomuje i na dovolené. Na fotografii od moře se doširoka směje a není divu, že si obrázek vysloužil už 4 500 srdíček. Navíc Lucie všem vzkazuje: „Posílám jednu slanou a horkou pusu.“ Je tedy jasné, že sluníčka i vody si užívá do sytosti.

To je vidět i na jejím opálení. Moderátorce snědá barva sluší a do Čech se vrátí se známkami dlouhého odpočinku u slané vody. Než se to stane, můžeme ale pravděpodobně očekávat ještě několik fotografií, protože prozatím se s fanoušky podělila o to, jak si dovolenou užívá, téměř každý den.

Neustále s úsměvem

Fanoušci sice vídají úsměv Borhyové v televizi téměř denně, i tak podle nich ale krásně rozzářené tváře nikdy není dost. Proto se radují, že i z dovolené se na ně Lucie usmívá a ukazuje jim, jak si dny volna užívá. „Krásný úsměv, krásná dáma, krásné počasí,…“ píše se v jednom komentáři.

„To se tak někdo má,“ vzkazuje jeden ze závistivých komentářů, které jsou ovšem zároveň myšleny spíše humorně. Většina fanoušků píše, že by s Borhyovou hned měnila, téměř všichni jí ale také přejí, aby si dovolenou užila až do konce naplno. A mnoho z nich posílá pusu zpět.

„Vy nám jednu slanou a horkou, tak my vám zpátky sladkou českou,“ píše fanynka a přidává několik srdíček. Za zmínku stojí také poznámky o tom, že i ve svém věku 43 let vypadá Borhyová doslova božsky.

Jelikož se zatím s televizní kariérou seknout nechystá, její úsměv si ještě pravděpodobně nějaký ten rok na obrazovkách budeme užívat.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články