Martina Pártlová originálně potrestala svého přítele za to, že přišel domů zpitý pod obraz. Možná tím inspiruje i vás

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
martina partlova
Zdroj: Profimedia

Martině Pártlové je 42 let. Na začátku letošního roku přivedla na svět dcerku Stellu, kterou má s hudebníkem Josefem Vařekou. Ukázalo se ale, že vychovávat musí nejen ji, ale právě i svého přítele. O čtrnáct let mladší Vařeka totiž občas doma pěkně zlobí. Ona naštěstí ví, jak si s ním poradit. Ukázalo se tak na jeho instagramu.

Když se Vařeka vrátil z noční párty domů téměř nad ránem a řádně opilý, podle médií, a dokonce i podle jeho vlastních slov, ho domů museli doslova nést kamarádi.

A i když jemu to přišlo jako legrace, Pártlová z toho takovou radost neměla. Hned začala přemýšlet, jak by příteli ukázala, že takhle se zkrátka chovat nebude.

„Nic neskončí beztrestně. Kvůli tomu, že jsem domů nedokázal přijít po svých a donesli mě kamarádi, přišel trest,“ napsal na svém instagramu Vařeka. S humorem fanouškům povyprávěl, čím ho jeho přítelkyně vytrestala. A mnohé ženy by se možná mohly metodou Pártlové poučit.

Chtěl jsem vám ukázat i video…

Vařeka píše, že chtěl původně sdílet i video z bezpečnostních kamer. Na něm je krásně vidět, jak ho ke dveřím táhnou jeho kamarádi. Jenomže Pártlové se ani trochu nelíbilo, aby otec jejího dítěte dával takové záběry na sociální sítě. A tak mu to zakázala a on vzorně poslechl.

„Mně to samozřejmě přijde vtipný, ale holka mi to zakázala a psali by o tom, jaký jsem otec. Na druhou stranu, kdyby to někdo fakt chtěl vidět, můžu vám to poslat,“ směje se provinilec na instagramu u fotky, na které je se svou dcerou. Výraz jeho i miminka jasně hovoří za vše.

I když se totiž snaží být Vařeka vzorným tatínkem, na hlídání jsou vždycky lepší maminky. Malá Stella mu dává pořádně najevo, že si za svoje noční vyvádění zaslouží pořádný řev. A jelikož hlava mu nejspíš ještě pořádně třeští, také se netváří zrovna nadšeně. Posuďte sami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Josef Vareka (@josef_vareka)

Trestné hlídání

„Celej den jsem hlídal Pepinu, máma si vzala den volna. Oba dva jsme z toho byli nadšení,“ dodal na vysvětlenou k fotce Vařeka. Pártlová podle všeho vymyslela geniální trest za jeho divokou noc. Takhle si nejspíš bude její mladý přítel pamatovat, v kolik hodin a v jakém stavu se chodí domů.

„Já bych rád viděl to video, jak jste přitáhl domů,“ píše se v nejednom komentáři. Dalo se očekávat, čeho se fanoušci chytí. Celá řada žen ale podporuje Pártlovou a chválí ji za to, jaký skvělý trest to vymyslela. Každý si občas potřebuje dopřát chvíli klidu, a když u toho ještě může vychovat mladšího partnera, proč toho nevyužít.

„Průšvih bude, až za pár let takhle přivedou domů přátelé dcerku,“ směje se jeden z fanoušků. Velká řada lidí má z příspěvku především legraci a všichni dobře chápou, že Pártlová Vařeku sice vytrestala, nic to ale nemění na tom, že jejich vztah funguje tak, jak má, a jejich dcerka má skvělou a milující rodinu.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články