Monika Absolonová si pro vás připravila speciální hádanku. Přidal se i Martin Dejdar

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
monika absolonova
Zdroj: Profimedia

O zpěvačce Monice Absolonové se v poslední době mluvilo především v souvislostí s rozchodem s Tomášem Hornou. K záležitosti se několikrát vyjádřila v médiích, dle jejího instagramu to však vypadá, že si nadále užívá života. Dál sdílí fotky se svými dětmi či kamarády a těší fanoušky svým vlídným humorem. A nejinak tomu bylo i tentokrát.

Absolonovou sledují lidé na instagramu samozřejmě proto, že se rádi občas dozví něco více o jejím soukromí. Sympatická zpěvačka je totiž jedna z mála celebrit, která i na sociálních sítích působí reálným, neumělým dojmem.

Navíc ráda peče nebo vaří a se sledujícími se pravidelně dělila o různé recepty. V poslední době však na jejím profilu hrají prim fotografie s jejími blízkými.

Dopustit nedá na své syny a přátele, které jí nedávno přišli navštívit na vysněnou chaloupku, kde jí dokonce pomohli na zahradě. Početná skupinka se nechala zvěčnit na společné fotografii, která je k vidění právě na zpěvaččině profilu.

Sledujícím dala hádanku

Fanoušci ale milují i zpěvaččin humor. Proto jim přichystala speciální hádanku. Na začátku týdne přidala na svůj instagram krátkou ukázku ze seriálu Zdivočelá země a vybídla své sledující, aby ji v klipu zkusili poznat.

Jedná se o opravdu kratičkou sekvenci, navíc v bídné kvalitě, ale i tak se její příznivci vyšvihli a Absolonovou poznali. Seriál byl uveden v roce 1997 a zahráli si v něm třeba Jana Hubinská, Jakub Zdeněk nebo Jiří Langmajer.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Absolonova (@monika_absolonova)

„Svazačka vedle holky s harmonikou. Rozjuchaná holka s copánky,“ poznala správně Absolonovou jedna komentující.

„A najdeš tam mě?“ zeptal se Dejdar

Velkou roli v seriálu měl samozřejmě i Martin Dejdar, který Moničin příspěvek rovněž nenechal bez odezvy. „A najdeš tam mě? Sedím u ohně, i když je Maděra ve vězení… a jsem v tomhle záběru,“ okomentoval videoklip Dejdar a narážel i na dění seriálu, jenž byl natočen na motivy románů Jiřího Stránského Zdivočelá země a Aukce. Divákům Česká televize nabídla dvacet dílů.

„Ty jsi za mnou?! No to je úlet,“ připsala Absolonová, která zřejmě neměla vůbec ponětí, že je za ní Dejdar schovaný. „No jo, koukla jsem třikrát! Dokonce Vám hmátl na ramínko!“ směje se jedna fanynka.

Ačkoliv je Monika Absolonová známá především jako muzikálová zpěvačka, vzpomeňme její výkony v Kleopatře, Noci na Karlštejně nebo Angelice, zahrála si i v několika filmech a seriálech.

Kromě Zdivočelé země to je například druhý díl Princezny ze mlejna, kde si po Lucii Bílé střihla roli čarodějnice, objevila se i ve Vybíjené nebo Kameňáku.

Právě díky svému umění a sympatickému vystupování si na instagramu vybudovala milou komunitu fanoušků, kteří nezkazí žádnou legraci. Uvidíme, čím nás pobaví příště.

Jisté však je, že v kinech už je film na motivy Patrika Hartla Prvok, Tečka, Šampón a Karel, kde Monika řekne tři věty. Přiznala, že knihu má ráda, takže se do nového snímku tak trochu vnutila.

Na premiéru dorazila se zraněnou nohou, přesto jí to moc slušelo, jak se můžete přesvědčit na náhledové fotografii.

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články