Tereza Kerndlová už neobléká nic jiného než plavky. Tohle tělo předvádí ve slunném Španělsku

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: Profimedia

Tereza Kerndlová je česká zpěvačka, která společně s manželem Rendou nedávno koupila velký dům ve slunném Španělsku. Léto tak tráví u moře a upravuje si dům podle svých představ. S manželem oslavila osmé výročí svatby a přiznala, že na něj pravidelně zapomínají.

Vzali se 8. srpna a zpěvačka si svého muže pořád nemůže vynachválit. Na svém instagramu sdílela video, ve kterém jsou vidět společné fotografie.

Do jejich nového domu se přiletěli podívat Tereziny rodiče

Na konci loňského roku se Kerndlová svěřila s tím, že její maminka je těžce nemocná. Jak uvedl server Super.cz, boj s rakovinou ale zatím vyhrává. Kerndlová doufá, že výsledky, které přijdou v listopadu, budou pozitivní.

Popová princezna o nemoci své maminky promluvila na konci června a hovořila velmi otevřeně. Stejnou nemocí si totiž prošel i její tatínek Ladislav Kerndl. Nyní to ale vypadá, že mamince je mnohem lépe. „Hlavní léčebné procesy má maminka plně za sebou,“ svěřila se sympatická zpěvačka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Nebylo ale jasné, jestli lékaři dovolí její mamince letět, vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu. „Po konzultacích s lékaři se mohla touto dobou konečně přesunout letecky do Španělska. Je pod stálým dohledem, a přestože diagnóza byla velice vážná, vše je na dobré cestě, protože její léčba zabrala,“ zveřejnila Tereza pozitivní informace.

Neváhala se s maminkou ve svém novém domě vyfotit a zvěčnit společně strávený čas. „Nemůžeme být jako rodina šťastnější. Měli jsme o ni obrovský strach, což ale asi není nutno vysvětlovat ani popisovat. Důležité budou zase další výsledky, které budeme vědět v listopadu,“ dodala Kerndlová.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Vymyslet celý přesun rodičů do Španělska byla fuška

Kerndlová přiznala, že logisticky bylo náročné vymyslet přesun rodičů. Naplánovala to ale skvěle, protože do Česka se budou vracet společně. Čeká je tak dlouhý společně strávený čas. Jejich dům se nachází v Esteponě hned u pláže.

Zpěvačka je známá tím, že sdílí své soukromí, a fanouškům tak nový dům ukázala na několika videích. Luxusní sídlo hledali s manželem dlouhé roky, až se jim konečně poštěstilo. Českou republiku ale Kerndlová nadobro opouštět nehodlá, uvedla, že to bude asi půl na půl.

Neprozradila ale, kolik je nový domov stál. V městečku Estepona se cena nemovitostí pohybuje mezi 8 až 20 miliony korun. Pokud se ale rozhodnete pořídit si sídlo s velkou výměrou, můžete si sáhnout do kapsy až pro 60 milionů. A jak vidno, Kerndlová s manželem na prostoru rozhodně nešetřili.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články