Agáta Hanychová se ostře pustila do Tamary Klusové. Zkritizovala její oblečení a teď čeká na odezvu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
agata hanychova
Zdroj: Profimedia

Když se mluvilo o tom, že se do pořadu Like House pokusí tvůrci dosadit i Agátu Hanychovou, hodně lidí mělo za to, že je to skvělá volba a ona se mezi influencery postará o zábavu a přinese pořadu sledovanost. A tohle tvrzení nebylo daleko od pravdy. Zatímco jedni se Agátiným výrokům smějí, pro druhé ale tak zábavné nejsou.

Like House je show plná hádek, spojenectví a různých rozporů s ostatními soutěžícími. Jedním z hlavních způsobů přežití je umět kritizovat. A to nejen své soupeře, ale obecně kohokoli, kdo se naskytne. Zdá se totiž, že právě to fanoušci milují.

A Hanychová si to uvědomuje až moc dobře. Je sice už ve svém věku třiceti šesti let dost vychytralá na to, aby věděla, jak v showbyznysu chodit, na druhou stranu má ale stále tak trochu praštěnou mladistvou povahu, díky které skvěle zapadne. Když vtipně kritizovala Tamaru Klusovou, u mnohých získala úspěch.

Celebrita s nejhorším módním vkusem

Manželka Tomáše Kluse se po jeho boku objevuje poměrně často. Zpěvačka umí zaujmout nejen svým vystupováním, ale také outfitem. Jenomže právě kvůli němu to od Hanychové pořádně schytala. Ta si totiž při kritice jejího oblékání nebrala servítky.

Klusovou v rámci jednoho z úkolů označila za celebritu s nejhorším módním vkusem. A ačkoli nemusela, pustila se do ní opravdu silnými slovy. Chudák Klusová se tak o sobě později doslechla strašlivé věci, které ji nejen urazily, ale možná nebyly ani pravda.

tamara klusova

Zdroj: Profimedia

„Hraje si na to, že se obléká v polosekáčích, ale jsou to drahé kousky, které kombinuje tak, aby působila jako Matka Tereza,“ kritizovala Hanychová bez obav z následků. A u mnoha fanoušků tím zabodovala, jenomže některým se její chování naopak nelíbilo.

Nechá to Klusová bez odezvy?

Nejspíš málokdo čekal, že by právě Tamaru mohla Hanychová takhle zhanit. Nic netušící Klusová se stala terčem pořádné kritiky a informace se k ní a ke Klusovi dostala až se zpožděním. Nechá to ale zpěvačka být, nebo se bude nějak bránit?

Na to teď fanoušci netrpělivě čekají, stejně tak jako možná i Hanychová. Vyvolat nějaký ten konflikt by jí mohlo ve vile pomoci, zároveň ale také uškodit. V Like Housu nikdy člověk neví, co přesně hraje pro jeho dobro, ale upozornit na sebe diváky je obvykle pozitivní znamení, i když třeba ne v tom nejlepším slova smyslu.

Diváci se teď těší nejen na to, jakou dohru, pokud vůbec, bude kritika outfitů Klusové mít, ale také na další díly, ve kterých předvede Hanychová společně s dalšími influencery to nejlepší, co dovede.

Zdroj: ahaonline.cz, Blesk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články