Ivana Gottová si vzala na ples volnější šaty. Šíří se spekulace o jejím těhotenství

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Ivana Gottova
Zdroj: Nextfoto

Ivana Gottová se od smrti svého manžela na veřejnosti téměř neukazuje. Své soukromí drží pod pokličkou a na společenské akce chodí málokdy. Pozvánky na události odmítá. Výjimku udělala na Česko-slovenském plese na Tenerife. Šaty, které si na sebe vzala, ale vyvolaly mezi lidmi rozruch.

Na společenskou akci ve Španělsku dorazila Gottová se svými dcerami. Mnohé ale překvapilo, co si vzala na sebe. Volné černé šaty jí sice velmi slušely, někteří ale tvrdí, že se pod nimi rýsuje těhotenské bříško.

Není čas gratulovat?

Mnoho dam se na akci ukázalo v přiléhavých šatech s velkými výstřihy. Gottová ale měla naopak róbu černou volnějšího střihu, která toho na ní co nejvíc zakrývala.

I tak ale některým lidem neuniklo bříško, které se údajně mělo pod šaty rýsovat. A tak se veřejnost začala ptát, zda není na čase gratulovat, píše Aha!

Těhotná prý rozhodně není

Podle zdrojů z Ivanina okolí je celé těhotenství nesmysl a lidé jenom šíří ničím nepodložené spekulace.

„Ivana je z těch zpráv moc smutná. Šíří to lidské hyeny! Ona žije jen pro své dcery a Karla. Na nic jiného nemá pomyšlení,“ řekl serveru Expres Ivanin blízký přítel.

„Vzala si volné šaty, protože je to teď moderní, a lidi hned řeší, jestli nepřibrala a jestli není těhotná. Samozřejmě, že není těhotná,“ dodal.

Podle tohoto zdroje je Ivana plně zaměstnaná starostí o své dcery a řešením pozůstalosti po svém manželovi. Nemá na muže ani pomyšlení, ani čas. Těhotná tak prý rozhodně není.

Zdroj: Aha!, Expres

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články